- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Jolla és SailfishOS tapasztalatcsere
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 17T - T-modell
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 03:28 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
kigyi_23
addikt
Ma délelőtt megérkezett nekem is a régióra már nem emlékszem, de talán Svájc.
-
kigyi_23
addikt
-
chris-v
senior tag
Tegnap érkezett (Indonéz régió)

3.0.2.0. VLFEUXM
-
kigyi_23
addikt
Ma bootloop-ba lépett a telefonom hát nem túl jó jel ez így karácsony előtt.
5-7 perc sikertelen indulás után mivel kikapcsolni sem volt hajlandó (hiába nyomtam nagyon hosszan a be/ki kapcsoló gombot) meguntam és fastbootba raktam na onnan kikapcsolva meg már elindult. Nem tudom mi volt ez, de kezdek aggódni. -
chris-v
senior tag
-
regener
veterán
Ma jott a 2.0.201.0:
-
chris-v
senior tag
Megjött ma nekem a 2.0.4.0 (indonéz régió)

-
Szoszo94
őstag
Egy hete használom a 2.0.3.0-t. Amit észrevettem és ami miatt újra kell telepítenem majd valószínűleg az a GPS. Navigáció alatt elmegy a jel, minél hosszabb az út annál sűrűbben mígnem ~1 óra után teljesen elszáll. Minden más működik szépen, eddig nem volt ilyen problémám, úgyhogy még pár hétig szenvedek ezzel mire lesz időm újrarakni. Másnál nem jött elő ez a probléma?
-
kigyi_23
addikt
Svájc-ra is befutott tegnap.
-
chris-v
senior tag
Ja közben rájöttem hogy lehet az ikon méreteket is állítani a témáknál. Régebben is az volt állítva, utána beugrott.
-
chris-v
senior tag
Hát, az ikonokkal kicsit engem megszivattak.
5 db-os vízszintes sorra volt beállítva, viszont az ikonok mérete kisebb lett. Ahogy nézem 2 opció maradt, sűrű vagy standard. Viszont a sűrű lenne jó a standard ikon méretekkel. -
IMGM6
tag
-
chris-v
senior tag
-
IMGM6
tag
Xiaomi 12T Pro
HyperOS-OS2.0.3.0.VLFEUXMAndroid 15 AQ3A
bizt.: 2025-05-01 -
user26
senior tag
-
user26
senior tag
Üdv! Mi Pilot
Recovery ROM
Irónikus, épp tegnap beszélgettem ismerősökkel is, senki semmit nem tud, egyszer csak ma a semmiből megjelent
-
user26
senior tag
Szia!
Ha a Hyper 2.0 -ra gondolsz, sajnos nem tudok róla semmit, decemberben volt róla szó, a modell családba megkapta már pár vagy mind? nem tudom, de láttam képeket a közelmúltba ezekről, nyilván nem ellenőriztem le, viszont a diting nem. Valahogy ez kimaradt, elfelejtődött. Valahogy ez a modell, a kezdetektől fogva lemaradásban van/volt. Hiába csúcs hardver még mindig, nincs benne mézes bödönbe sajnos.
Portolt HyperOS 2.xy -t láttam itt - ott, ami talán érdekessebb persze nem gyári vonalon, hogy már javába fejlesztgetnek a qpr2 -be, így előbb kaphat A16 -t Custom ROM alatt, mint gyári rendszeren HyperOs 2.0 -t. -
kigyi_23
addikt
Szomorú, hogy a Kínai verzióra továbbra sem érkezett még meg a hivatalos stabil ROM

A magyar Xiaomi képviselet szerint áprilisban megkapjuk, de infót ők sem kaptak. -
Pici
tag
Indonéz régióra állítva nekem az előbb megérkezett a v1.0.18.0 ULFEUXM frissítés:
-
user26
senior tag
Igen, Xiaomi 12T Pro = Redmi K50U. A 12T Pro az EU -ba jött, EEA régióval, a másik CN régió, kína. A kettő közt a kamera felbontása más, nagyobb az EU -s verzió.
-
kigyi_23
addikt
Forrás?
Én még csak a Redmi Note 12T Pro kapcsolatában olvastam HyperOS 2 frissítésről
A Redmi Note 12T Pro megkapta a stabil HyperOS 2 frissítést!K50 pro volt a bejegyzésben, de már nem tudom hol olvastam. Ha jól emlékszem az a kínai változata a miénknek, de lehet rosszak az emlékeim.
-
user26
senior tag
-
Pici
tag
Forrás?
Én még csak a Redmi Note 12T Pro kapcsolatában olvastam HyperOS 2 frissítésről
A Redmi Note 12T Pro megkapta a stabil HyperOS 2 frissítést! -
kigyi_23
addikt
Ja, hát ilyen sebességre még a kínai verziónál sem számítok
Jó, ha március közepéig megkapjuk, de nagy az esélye annak, hogy csak a második felében. -
user26
senior tag
Ja, láttam én is...
Ha jön is, szerintem, majd csak jövőhónapban, nem szokásuk, hogy 1 hónapba 2 is jöjjön, de itt már minden lehetséges
-
kigyi_23
addikt
Szerintem, a pocof3/mi10T Pro után a következő olyan modell volt ami 10/10. Tudja amit kell, ott van amikor kell. Hardverikusan nagyon erős a mai nap is. Nekem is már csak tartalék modell, nincs szívem megválni tőle, számtalan custom rom -t teszteltem rajt, és egyéb dolgokat. Fényképezés, videózás számomra sose volt prioritás, de elég szép, éles képeket lehet vele készíteni, különböző közösségi platformra, vagy a családi albumokba helyt áll. Decemberben ígérték a HyperoS 2.0 -t A15-el, még semmi sem jelent meg ebből, ellenben custom rom akad A15 -el, aktuális januári/februári android biztonsági szintel. Azt hiszem, hogy az EEA gyári verzió HyperOs 1.0.16.0 -nál tart, amit február 5. -én jelent meg, (Azt hisze, most lesz/van vége a kínai ünnepnek, figyelünk, esetleg most meg jelenik-e a hyperos2.0 -rá, nem tudni persze, de ezt rebesgetik....)
Xiaomi 14 -el összehasonlítottam, amikor még az meg volt, sebességben látszott minimális különbség, de a szürke hétköznapi dolgokban semmi.Kiment pilot-ba a HS2.0 kínában szóval hamarosan várható ugyanez a globalnál is. Aztán, ha nincs benne komolyabb hiba akkor kitolják mindenkinek.
-
Fandango
veterán
Köszönöm a válaszokat, végül egy Redmi 13 Pro+ 12/512 lett a befutó.
-
chris-v
senior tag
Én csak dicsérni tudom.
256 Gb tárhely bőven elég, szép fotókat lehet vele készíteni, bár sötétedéskor akadnak problémák.
Hardver elég erős, nagyon ritkán döccen meg, amúgy minden azonnal történik.
Gyári rom-mal nyomulok, nem volt kedvem cserélgetni.
Ami óriási előny, az a töltési sebesség. Rádugom töltőre, kicsit jövök megyek és már 100%. Brutál gyors. Ha egyszer cserélem, az biztos, hogy olyan telefon lesz, ami szintén tud legalább 120W töltést. -
user26
senior tag
Szerintem, a pocof3/mi10T Pro után a következő olyan modell volt ami 10/10. Tudja amit kell, ott van amikor kell. Hardverikusan nagyon erős a mai nap is. Nekem is már csak tartalék modell, nincs szívem megválni tőle, számtalan custom rom -t teszteltem rajt, és egyéb dolgokat. Fényképezés, videózás számomra sose volt prioritás, de elég szép, éles képeket lehet vele készíteni, különböző közösségi platformra, vagy a családi albumokba helyt áll. Decemberben ígérték a HyperoS 2.0 -t A15-el, még semmi sem jelent meg ebből, ellenben custom rom akad A15 -el, aktuális januári/februári android biztonsági szintel. Azt hiszem, hogy az EEA gyári verzió HyperOs 1.0.16.0 -nál tart, amit február 5. -én jelent meg, (Azt hisze, most lesz/van vége a kínai ünnepnek, figyelünk, esetleg most meg jelenik-e a hyperos2.0 -rá, nem tudni persze, de ezt rebesgetik....)
Xiaomi 14 -el összehasonlítottam, amikor még az meg volt, sebességben látszott minimális különbség, de a szürke hétköznapi dolgokban semmi. -
öregpapa
tag
Üdv! Én hosszu időn keresztül évente cseréltem a telefonokat,de ez már több mint két éve megvan és bár már van Xiaomi 13, és 14 széria is nem érzem, hogy váltani kéne! Mindenképpen egy jó választás,amennyiben az előző tulaj akitől veszed megkimélte.
-
Fandango
veterán
Sziasztok!
Összességében mennyire elégedett aki használja/használta ezt a telefont?
Nézegetem a telefonokat hogy mit vegyek a régi helyett, ami megadta magát, és lehet hogy használtan vennék egy ilyet. -
st3v3np3t3r
nagyúr
-
regener
veterán
Reggelt!nVan akinekcfurcsán viselkedik a telefon rendszere a HyperOS megjelenése óta? Kolegám vette az x12t pro-m és napanaszkodik furcsa anomáliákra... korábban random belépett bootloopba a telefon, az elvileg javítva lett a 1.0.11-el, de most random feldobálja a kikapcsoló képernyőt és tök mindegy hogy fel vagy le húzza, csak újraindul a telefon, meg 1szer a zsebében felhívta a 112-őt...
Semmi ilyesmit nem csinált eddig, gyári rom móka nélkül (1.0.13.0).
-
kigyi_23
addikt
Reggelt!nVan akinekcfurcsán viselkedik a telefon rendszere a HyperOS megjelenése óta? Kolegám vette az x12t pro-m és napanaszkodik furcsa anomáliákra... korábban random belépett bootloopba a telefon, az elvileg javítva lett a 1.0.11-el, de most random feldobálja a kikapcsoló képernyőt és tök mindegy hogy fel vagy le húzza, csak újraindul a telefon, meg 1szer a zsebében felhívta a 112-őt...
Egyikkel sem találkoztam eddig.
-
st3v3np3t3r
nagyúr
Reggelt!nVan akinekcfurcsán viselkedik a telefon rendszere a HyperOS megjelenése óta? Kolegám vette az x12t pro-m és napanaszkodik furcsa anomáliákra... korábban random belépett bootloopba a telefon, az elvileg javítva lett a 1.0.11-el, de most random feldobálja a kikapcsoló képernyőt és tök mindegy hogy fel vagy le húzza, csak újraindul a telefon, meg 1szer a zsebében felhívta a 112-őt...
-
user26
senior tag
Rossz téma, ez a 12T Pro diting.
Doboz nyitva volt, renden, evvel nem nagyon lehet mit kezdeni... :/
Hol vásároltad ? Online, vagy elmentél boltban, valami gsm tuning ?
Rendszer mi van rajt ? Bootloader állapot ?
Nem biztos, hogy visszaküldött volt, lehet, hogy CN régiós volt, és az import alatt EU lett, hogy neked könnyebb legyen kezelni, vagy pl vannak helyek, ahol Xiaomi.eu -t tesznek fel, hogy ne kejlen semmit sem csinálnod, csak használni.. Gondolom pappír nincs ? pappíron, és a dobozon is vannak adatok, vesd össze a modellel. :/ -
#31816946
törölt tag
-
kigyi_23
addikt
Az android bizonsági frissítésének időpontjából ki lehet következtetni, ha friss akkor már volt használva hiszen mindenki felrakja a legújabbat ha kibontja a dobozból.
-
user26
senior tag
-
#31816946
törölt tag
Sziasztok!
Vettünk egy Xiaomi telefont és a doboza nem volt leragasztva. Mennyi az esély, hogy visszaküldöttet kaptunk? Lehet valahogy ellenőrizni, hogy új?
-
beny003
csendes tag
-
kigyi_23
addikt
-
beny003
csendes tag
-
chris-v
senior tag
-
beny003
csendes tag
Ma érkezett:
Bekerült a Xiaomi Interconnectivity:
-
user26
senior tag
-
kigyi_23
addikt
Már nem akarnak vele foglalkozni inkább az android 15-el és HyperOS 2 frissítéssel foglalkoznak. Ezek lettek bejelentve a készülékünkre ha jól emlékszem mint következő frissítés. Igazán jöhetne biztonsági csomag azért az már ráférne, de ha nem akkor nem. Szerintem ez utóbbi ebben a hónapban, de legkésőbb a következőben mindenképpen jönni fog egyébként.
-
chris-v
senior tag
-
Krinyo
senior tag
Durva, hogy tök halott a készülék supportja, semmi frissítés, tavaly decemberi biztonsági csomag.

-
Alexa77
csendes tag
Nekem egy olyat alkotott hogy nem "érzékelte" a gestusos vezèrlést amig át nem állítottam gombosra és vissza, úgyhogy Csináltam egy gyári visszaállítást, remélem ez megoldja a problémákat.
-
Szoszo94
őstag
Sziasztok!
Ma váratlanul kikapcsolt a telefonom. Youtube videot halgattam, képernyő ki volt kapcsolva. Hotspot be volt kapcsolva, és töltőn volt a telefon. Lehet a töltő a ludas? Az új frissítés kb egy hete rajta van, ilyen variációban volt már a teló többször is csak nem ezzel a töltővel vagy nem volt töltőn, olcso szutyi töltő és sztem vagy 1-2x töltöttem vele a telefont, és akkor is rövid ideig, mert marha lassú, úgyhogy inkább a huawei töltőmet használom itt a munkahelyen, most próbáltam először tölteni ezzen az olcsó töltővel az új frissítés óta.Nálam bár ki nem kapcsol, de az új frissítés óta 3-4x már eljátszotta, hogy az UI "újraindult": mintha lezártam volna a telefont, majd felvillant a kijelző és bejött a főképernyő. Valami bug van itt kéremszépen

-
kigyi_23
addikt
Akkor nem tudom ez csak egy tipp volt, lehet mégis a nevenincs töltő a hibás csak olyan furcsa, hogy kikapcsol nem a töltést kapcsolja le.
-
Alexa77
csendes tag
Szia, nem olyan 36 százalék körül volt amikor rátettem, és kb 49en volt amikor kikapcsolt. Visszakapcsoltam és minden működik, ugyanaz a kombóval csak a másik töltőre raktam.
-
kigyi_23
addikt
Sziasztok!
Ma váratlanul kikapcsolt a telefonom. Youtube videot halgattam, képernyő ki volt kapcsolva. Hotspot be volt kapcsolva, és töltőn volt a telefon. Lehet a töltő a ludas? Az új frissítés kb egy hete rajta van, ilyen variációban volt már a teló többször is csak nem ezzel a töltővel vagy nem volt töltőn, olcso szutyi töltő és sztem vagy 1-2x töltöttem vele a telefont, és akkor is rövid ideig, mert marha lassú, úgyhogy inkább a huawei töltőmet használom itt a munkahelyen, most próbáltam először tölteni ezzen az olcsó töltővel az új frissítés óta.És mennyi volt a töltés a kikapcsolás után a telóban? nem lehet, hogy többet vett ki az aksiból mint amennyivel tölteni tudta és lemerült?
-
Alexa77
csendes tag
Sziasztok!
Ma váratlanul kikapcsolt a telefonom. Youtube videot halgattam, képernyő ki volt kapcsolva. Hotspot be volt kapcsolva, és töltőn volt a telefon. Lehet a töltő a ludas? Az új frissítés kb egy hete rajta van, ilyen variációban volt már a teló többször is csak nem ezzel a töltővel vagy nem volt töltőn, olcso szutyi töltő és sztem vagy 1-2x töltöttem vele a telefont, és akkor is rövid ideig, mert marha lassú, úgyhogy inkább a huawei töltőmet használom itt a munkahelyen, most próbáltam először tölteni ezzen az olcsó töltővel az új frissítés óta. -
kigyi_23
addikt
-
Szoszo94
őstag
Most reggel vettem észre, hogy az éjjel megérkezett az 1.0.4.0 (04.01. biztonsági frissítéssel).
-
beny003
csendes tag
-
user26
senior tag
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy aki gyári EEA ROM -t használ nála is ilyen a mappa testreszabás lehetőség ? Tehát ez megtalálható benne ?
-
interstate76
addikt
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam: folyamatosan 1%-ot ír ki a töltöttségre. Akkor is, ha fullon van, és ebben az állapotban akár napokig bírja töltés nélkül (nyilván csak akkor, ha nem nyúzom túl sokat). De a lényeg az, hogy lassan ugyan, de feltölt, és ennek ellenére a töltöttség 1%-on marad a telefon szerint.
-
user26
senior tag
Igen, több is van mindegyikből, nem ott van a hiba. Másik telefonnal gond nélkül megy a gyorstöltés, itt pedig még a lassú is alig.
Nem biztos, hogy az aksi ment tönkre, lehet az USB csatlakozó koszolódott el. Nekem sután csatlakozott, mintha nem akart volna belemenni a lukba. Hol érzékelt, hol nem, és csak lassan töltött.
Szervízbe küldtem, kitakarították, koszos volt, és most perfekt.
Lehet más a gond még mindig, nálam ilyen volt. -
interstate76
addikt
-
user26
senior tag
Azt mi okozhatja, ha az akksira folyamatosan 1%-ot ír ki, és bár fel lehet tölteni, de nemhogy nem gyors a töltés, hanem épp ellenkezőleg: 2,5 és 3W között ingadozik.
Akksihiba vagy más is lehet?
Másik kábellal próbáltad ? Másik töltőfejjel ?
-
interstate76
addikt
Azt mi okozhatja, ha az akksira folyamatosan 1%-ot ír ki, és bár fel lehet tölteni, de nemhogy nem gyors a töltés, hanem épp ellenkezőleg: 2,5 és 3W között ingadozik.
Akksihiba vagy más is lehet?
-
faja0124
tag
-
beny003
csendes tag
-
user26
senior tag
Mit ? Melyik romot ?
recovery romot telefonról twrp/orange fox -ból, ha a bl nyitott.
fastboot romot PC-ről, Mi flash -el, ha a BL nyitott
Ha zárt a BL, akkor majd OTA -n jön update formában. Régió "játszással" lehet próbállkozni, hogy elöbb - utóbb kapjad meg.
HyperOS "mizéria", állítólag hivatalosan olyan közlemény került ki, hogy akinek nyitott a BL, és gyári rendszert használ, neki nem fog OTA -n jönni, csak aki "vegytiszta" rendszerű... -
faja0124
tag
Valaki le tölti és fel tudja rakni az legyen szíves jelezni hogy sikerült e neki. Köszönöm
-
darvinya
titán
-
user26
senior tag
Nem nekem jött meg. Megosztották. Itt a link, de nem nagyon jön le. OS1.0.2.0.ULFEUXM
Gondolom kis idő kell 1-2 óra, 1-2 nap, és elérhető lesz mindenhol. -
darvinya
titán
-
user26
senior tag
Hoop mi csúszott átt a kerítésen ?
Hamarosan...
-
chris-v
senior tag
-
user26
senior tag
Üdv!
Aki gyári HyperOS -t használ, megtudná írni, hogy mi a Kamera verziószáma, köszi ? -
GrimMan
csendes tag
Másfél hónapja ráhúztam az előzőre a stabilt. Így 11,85 GB-ot foglal. Ram: jobb, üzemidő: jobb, semmi bizonytalanság-gyors, ahogyan kell. Remélem, a többség szintén olyan elégedett, mint én.

-
faja0124
tag
Illik a xiaomi telokat új verzió és új Android frissítés után újra rakni.
Én így csináltam nálam minden jó, sok régi hiba nálam javítva lett.
Miui 14 Android autó nem működött
Mobil net random nem volt csak azután javult meg ha át raktam repülő módba vagy újra indítottam. -
DEVIL2
csendes újonc
Hát nemtudom csak nekem tett be eza frissites ? Pár naponta össze ömlik a rendszer ,nem reagál semmire néha még arra sem hogy újra akarom indítani
És azóta mintha gyorsabban is merülne -
Szoszo94
őstag
-
Szoszo94
őstag
Szia!
Vagy esetleg PC segítségével (fastboot rom)
Link: diting_eea_global_images_OS1.0.1.0.ULFEUXM_20240107.0000.00_14.0_eea_5a5fcb4b73
- PC, driverek rendben
- MiFlash progival, a telepítés előtt figyelni, hogy a bl nyitva maradjon, vagy ha szükséges zárni. (lock all, ha ezen marad akkor lezárja)
- Teljes törlést csinál, és majd tiszta módba telepíti fel a rendszertvagy esetleg Recovery-ből (recovery rom)
Link: miui_DITINGEEAGlobal_OS1.0.1.0.ULFEUXM_10053329d1_14.0
- TWRP, vagy Orangefox recovery-ből szépen telepíted, majd telepítés után reboot recovery, majd wipe menüben formázol "yes" beírásával, ezek után tiszta telepítési módban felkerül a rendszer.
(kicsit szögletesen írtam le, nézz utána millió leírás van róla)
Egy kis további infó, érdekesség
Aktuális kínai recovery dev:
miui_DITING_OS1.0.24.1.29.DEV_a803750c1c_14.0.zip
Aktuális kínai recovery stabil:
miui_DITING_OS1.0.2.0.ULFCNXM_10cb54f830_14.0.zip
Aktuális EEA recovery stabil:
miui_DITINGEEAGlobal_OS1.0.1.0.ULFEUXM_10053329d1_14.0.zip
+ nem hivatalos verzióban létezik:
Xiaomi.eu heti kínai dev - hybrid rom:
xiaomi.eu_multi_DITING_OS1.0.24.1.29.DEV_os1-14.zip
Xiaomi.eu stabil - hybrid rom:
xiaomi.eu_multi_DITING_OS1.0.2.0.ULFCNXM_os1-14.zip
EliteROM heti kínai dev - ingyenes
HyperOS1.0.24.1.22 DEV
EliteROM NG kínai dev - fizetős:
EliteRomNG-HyperOS1.0.24.1.22-DEV-A14-OS1.0
EliteRom GA - kínai dev - fizetős:
EliteGaming-HyperOS1.0.24.1.8-DEV-A14-OS1.0
EliteRom NG stabil - fizetős
EliteRomNG-HyperOS1.0.2-ChinaStable-A14-OS1.0
+ 1-2 helyen láttam orosz módosítású fizetős verziókat
Jelenlegi írásomkor ezek voltak az aktuálisok.Köszi

Ezt a telefont még nem csesztettem, egyedül BL nyitás volt meg, de akkor PC-ről fastbooton rátolom
Hétvégén talán lesz is rá időm. -
user26
senior tag
Tiszta telepítéssel (BL unlockolva van) hogy a legegyszerűbb feltenni ezt az új rendszert? Egy ideje már 18-on vagyok és tegnap elkezdte a telefon, hogy Magyarországon nem csatlakozik fel a SIM hálózatra (másik telefonban igen, másik - szintén Yettel - SIM az enyémben szintén nem), de ahogy határt lépek már fent is vagyok másik szolgáltató hálózatán. Úgyhogy mindenképp újra akarom rakni, viszont akkor már az új, HyperOS-t tenném fel.

Szia!
Vagy esetleg PC segítségével (fastboot rom)
Link: diting_eea_global_images_OS1.0.1.0.ULFEUXM_20240107.0000.00_14.0_eea_5a5fcb4b73
- PC, driverek rendben
- MiFlash progival, a telepítés előtt figyelni, hogy a bl nyitva maradjon, vagy ha szükséges zárni. (lock all, ha ezen marad akkor lezárja)
- Teljes törlést csinál, és majd tiszta módba telepíti fel a rendszertvagy esetleg Recovery-ből (recovery rom)
Link: miui_DITINGEEAGlobal_OS1.0.1.0.ULFEUXM_10053329d1_14.0
- TWRP, vagy Orangefox recovery-ből szépen telepíted, majd telepítés után reboot recovery, majd wipe menüben formázol "yes" beírásával, ezek után tiszta telepítési módban felkerül a rendszer.
(kicsit szögletesen írtam le, nézz utána millió leírás van róla)
Egy kis további infó, érdekesség
Aktuális kínai recovery dev:
miui_DITING_OS1.0.24.1.29.DEV_a803750c1c_14.0.zip
Aktuális kínai recovery stabil:
miui_DITING_OS1.0.2.0.ULFCNXM_10cb54f830_14.0.zip
Aktuális EEA recovery stabil:
miui_DITINGEEAGlobal_OS1.0.1.0.ULFEUXM_10053329d1_14.0.zip
+ nem hivatalos verzióban létezik:
Xiaomi.eu heti kínai dev - hybrid rom:
xiaomi.eu_multi_DITING_OS1.0.24.1.29.DEV_os1-14.zip
Xiaomi.eu stabil - hybrid rom:
xiaomi.eu_multi_DITING_OS1.0.2.0.ULFCNXM_os1-14.zip
EliteROM heti kínai dev - ingyenes
HyperOS1.0.24.1.22 DEV
EliteROM NG kínai dev - fizetős:
EliteRomNG-HyperOS1.0.24.1.22-DEV-A14-OS1.0
EliteRom GA - kínai dev - fizetős:
EliteGaming-HyperOS1.0.24.1.8-DEV-A14-OS1.0
EliteRom NG stabil - fizetős
EliteRomNG-HyperOS1.0.2-ChinaStable-A14-OS1.0
+ 1-2 helyen láttam orosz módosítású fizetős verziókat
Jelenlegi írásomkor ezek voltak az aktuálisok. -
Szoszo94
őstag
Tiszta telepítéssel (BL unlockolva van) hogy a legegyszerűbb feltenni ezt az új rendszert? Egy ideje már 18-on vagyok és tegnap elkezdte a telefon, hogy Magyarországon nem csatlakozik fel a SIM hálózatra (másik telefonban igen, másik - szintén Yettel - SIM az enyémben szintén nem), de ahogy határt lépek már fent is vagyok másik szolgáltató hálózatán. Úgyhogy mindenképp újra akarom rakni, viszont akkor már az új, HyperOS-t tenném fel.

-
faja0124
tag
Kint van a fastboot eu verzió
-
user26
senior tag
-
DEVIL2
csendes újonc
-
chris-v
senior tag
-
darvinya
titán
-
DEVIL2
csendes újonc
Frissítés óta egy szar
Nehezen old fel gondolkodik egy csomót
Csak nekem csinál ilyet ? -
DEVIL2
csendes újonc
-
DEVIL2
csendes újonc
-
beny003
csendes tag
-
user26
senior tag
Nem biztos, hogy HyperOS a gond, persze nem tudom biztosra, de azt igen, hogy a Messengerrel az elmúlt napok, hetek alatt voltak gondok.
Próbáltad app adatok törlése, gyorsítótár törlése ? -
DEVIL2
csendes újonc
Csak nekem csinál olyat frissítés óta hogy Messenger nél a felugró chat fej nem mutassa a beszélgetést? Csak ha belépek a messengerbe
-
beny003
csendes tag
A Xiaomi Community legújabb (5.3.31) verziójában megjelent a bootloader nyitási kérelem HyperOS rendszerekhez:

-
beny003
csendes tag
Szia!
Igen tudom, de én pont azt az utat akartam kikerülni, hogy twrp-t kelljen telepíteni, mert akkor nem tudtam volna a "játék" után vissza zárni a bl-t (csak ha fastboot romot telepítek vissza, és abból nincs még hyperos), így pedig sikerült frissíteni hyperos-re, és utánna vissza is tudtam zárni a bl-t, és így original zárt rendszerrel megy tovább. -
user26
senior tag
Szia!
Eléggé macerás a dolog, de megpróbálom a lehető legérthetőbben leírni.
Először is, minden képpen nyitva kell lenni a bootloadernek, és ebből adódóan kell hozzá pc is.
És akkor kezdjük, mivel ugye nincs még fastboot rom, és az ota file sem telepíthető manuálisan a recovery-ben, így kutattam egy kicsit a neten, és olyan módszert találtam, hogy az ota rom zip-jét kicsomagolod, abban van egy payload.bin file, és egy ehhez a művelethez készített programmal (Fastboot Enhance Tool) flash-eltem rá a telefonra. Nagyjából úgy mintha fastboot rom lenne.
Igazából ezt a módszert nem ajánlom mindenkinek, csak a nagyon kísérletező kedvükben lévőknek, mert eléggé sok minden balul sülhet el (vagy én volt még béna benne).
Nekem például első próbára bootloopot kapott a teló és nem kapcsolt be, ráadásul bezárult a bootloader is.
Aztán mikor sikerült bootolni a rendszert, nem volt hang és nem csatlakozott a kamerához sem.
De aztán végül sikerült egyenesbe hozni mindent, és most már olyan mintha simán magától frissült volna hiba nélkül a rendszer.Szia, ha nyitva a bl., akkor a twrp-bol a recobery rom fel mehet. Nem kell vele "játszani".
Persze én tiszta telelepitessel tennem fel, de aki szeret próbálkozni, mehet a dirty flash is.Zárt rendszernél OTA - jön, jött, a "szokásos" formalitas, kinek előbb kinek utóbb, kinek sehogy.
-
beny003
csendes tag
Szia!
Eléggé macerás a dolog, de megpróbálom a lehető legérthetőbben leírni.
Először is, minden képpen nyitva kell lenni a bootloadernek, és ebből adódóan kell hozzá pc is.
És akkor kezdjük, mivel ugye nincs még fastboot rom, és az ota file sem telepíthető manuálisan a recovery-ben, így kutattam egy kicsit a neten, és olyan módszert találtam, hogy az ota rom zip-jét kicsomagolod, abban van egy payload.bin file, és egy ehhez a művelethez készített programmal (Fastboot Enhance Tool) flash-eltem rá a telefonra. Nagyjából úgy mintha fastboot rom lenne.
Igazából ezt a módszert nem ajánlom mindenkinek, csak a nagyon kísérletező kedvükben lévőknek, mert eléggé sok minden balul sülhet el (vagy én volt még béna benne).
Nekem például első próbára bootloopot kapott a teló és nem kapcsolt be, ráadásul bezárult a bootloader is.
Aztán mikor sikerült bootolni a rendszert, nem volt hang és nem csatlakozott a kamerához sem.
De aztán végül sikerült egyenesbe hozni mindent, és most már olyan mintha simán magától frissült volna hiba nélkül a rendszer. -
smobika
tag
-
beny003
csendes tag
Nehéz szülés volt megtalálni a módját, hogy hogyan varázsoljam rá a telepíthetetlen OTA romot, de sikerült


Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB 97% Akku Megkímélt,Kártyafüggetlen,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! LG UltraGear 27GR83Q QHD IPS 240Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- 27% - Samsung 980 PRO 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 NVMe
- Dell Latitude 9420 i5-1145G7 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év garancia
- TP-Link EAP110 Outdoor AP
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB White-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4501, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




Jó, ha március közepéig megkapjuk, de nagy az esélye annak, hogy csak a második felében.








