Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Ghost=-

    őstag

    válasz blueMerle #21 üzenetére

    1 Volt erről az sms-es dologrol itt a MA-n is hír, de ha nem haragszol, most nem keresem meg.
    2 A gyári sms kliensnek az volt a baja, hogy úgy nézett ki, mintha jó helyre ment volna az sms, de ha jobban belenéztél, a jelentésből talán, vagy nem tudom pontosan honnan, látszott, hogy néha mégsem oda érkezett meg az sms, ahova szeretted volna. De benne van az említett hírben pontosan. De nem én mondtam, csak idézet. Mellesleg 2.3 környékén javították is.
    3 Nem kell teleszórni, de amit ráraknak, az legyen már képes ellátni a feladatát, és had én mondjam meg neki, hogy milyen időközönként vagyok kíváncsi a mailjeimre. Érdekes WP7-en ez nem jelentet megoldhatatlan feladatot a gyári kliensnek...

    Ilyet talált most hirtelen a gogli. MA-s hírt nem találom, valaki biztos emlékszik mi a címe.
    Volt is ebből egy jó kis mondat, "Az android idegenekkel smsezik, a WP7 unalmában letölti az internetet, (yahoo mail kliens bug okozott magas adatforgalmat) az ios miatt meg elésel a munkából (újévkor, téli/nyári isz. váltás után nem ébreszt)"

    [ Szerkesztve ]

    Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

Új hozzászólás Aktív témák