Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Ghost=-

    őstag

    válasz lmisi #16 üzenetére

    Persze, androidon mindent meg lehet oldani, még talán a sima futást is. De talán ha erre önnmagától is képes lenne, és nem a usernek kéne érte megszenvedni, fórumokat nyálazni, rootolni, custom romokkal sz**ni, egy fokkal szerethetőbb lenne.
    Még régebben volt téma, hogy az android nem mindig oda küldi az sms-t ahova szeretnéd.
    Amikor megkérdeztem az egyik ismerősömet, akinek droidos telefonja volt, azt a választ kaptam, hogy hülye aki a gyári sms klienst használja. Nehogymár azért is a marketet kelljen túrnom, hogy egy rohadt sms-t el tudjak küldeni.
    Ugyan ez pár napja. Megkérdeztem, hogy hol tudom beállítani, hogy milyen gyakran szeretném checkelni a leveleket a nem gmail-es fiókon. Szedd le a blabla mail klienst marketről.... Na ne b@ssz fel....

    BTW nekem is ez az első tablet, ami bejön. Win8cal dock nélkül még talán 100-120at meg is érne.

    Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

  • -=Ghost=-

    őstag

    válasz blueMerle #21 üzenetére

    1 Volt erről az sms-es dologrol itt a MA-n is hír, de ha nem haragszol, most nem keresem meg.
    2 A gyári sms kliensnek az volt a baja, hogy úgy nézett ki, mintha jó helyre ment volna az sms, de ha jobban belenéztél, a jelentésből talán, vagy nem tudom pontosan honnan, látszott, hogy néha mégsem oda érkezett meg az sms, ahova szeretted volna. De benne van az említett hírben pontosan. De nem én mondtam, csak idézet. Mellesleg 2.3 környékén javították is.
    3 Nem kell teleszórni, de amit ráraknak, az legyen már képes ellátni a feladatát, és had én mondjam meg neki, hogy milyen időközönként vagyok kíváncsi a mailjeimre. Érdekes WP7-en ez nem jelentet megoldhatatlan feladatot a gyári kliensnek...

    Ilyet talált most hirtelen a gogli. MA-s hírt nem találom, valaki biztos emlékszik mi a címe.
    Volt is ebből egy jó kis mondat, "Az android idegenekkel smsezik, a WP7 unalmában letölti az internetet, (yahoo mail kliens bug okozott magas adatforgalmat) az ios miatt meg elésel a munkából (újévkor, téli/nyári isz. váltás után nem ébreszt)"

    [ Szerkesztve ]

    Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

Új hozzászólás Aktív témák