Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz szaszyka #8 üzenetére

    Ez azért lássuk be, oltári nagy baromság!

    És én is csatlakozom azokhoz, akik szerint

    a, Jó, hogy vannak ilyen eszközök, és
    b, Jó, hogy a Mobilaréna lehozza ezeket az egyébként igényesen megírt, hasznos teszteket.
    :R

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • MaCS_70

    félisten

    válasz vhw #14 üzenetére

    A cikkben szerintem gyönyörűen le vagyon írva a lényeg, különösen, hogy hivatkozik az elődtermékről szóló tesztre is.

    Okos, mert a mai fogalmaink szerinti intelligens vezérléssel működik.

    Arcmaszk, mert. Nos, azért, mert arcmaszk. A szépségiparban ez a bevett neve ennek az eljárásnak.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • MaCS_70

    félisten

    válasz hyggelig #17 üzenetére

    A logika nem az erősséged.

    Azt írod, hogy "ha az iszonyat drága krémek nem érnek semmit".

    De, érnek. Sőt, elárulom, hogy egészen olcsó krémek is baromi sokat tudnak érni. Felrajzolunk egy statisztikai alapú görbét, hasonló eredményt látunk, mint egy csomó fogyasztói termék, mondjuk hifiberendezések, autók esetén. Egységnyi eredményhez exponenciálisan növekvő áron jutunk hozzá.

    Szóval már ez a "ha" feltétel sem teljesül.

    Aszott vénember sem lesz mindenki. Ebben nyilván a genetikának is komoly szerepe van, de óriási jelentősége van a test-, illetve jelen esetben bőrápolásnak. Édesanyám kozmetikus volt, nagyon sok vendégét ismertem egy életen át. És feltételezem, az már nem a véletlen műve, hogy egyikük sem lett aszott vénember, pedig a többségük már a nyolcvanas éveit tapossa. Nyilván nem olyan a bőrük, mint a kisbaba popsija, de klasszikusan ráncos, pergamenszerű arcbőre egyiküknek sincs. Összehasonlíthatatlanul szebb az arcbőrük, mint az átlagos idős embereké.

    Ez, a cikkbeli eszköz pedig történetesen egy olyan eszközről szól, ami a technika fejlődésének köszönhetően egy sor kozmetikai lehetőséget hazavisz a felhasználó (legyen az fiú vagy lány) otthonába.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • MaCS_70

    félisten

    válasz carl18 #15 üzenetére

    Egy körömkefe is hasonló árban lehet, mint egy szappan. Bevallom, használom is mindkettőt.

    A minap a háztartási boltban láttam olcsón kalapácsot, és vettem is egy maréknyi szöget meg csavart. (Csak gondoltam, hogy megosztom ezeket az információkat, kb. annyira hasznosak, mint a szappan ára...)

    Megsúgom: rohadtul nem váltják ki a tesztbeli eszközt, és nem értem, hogy

    Az pedig, hogy az életciklusuk hány év, nem befolyásolja a hasznosságukat. Egyébként gőzöm sincs arról, hogy a Foreo termékei mennyire tartósak, de elég jó nevű márkáról van szó, megelőlegezném nekik a bizalmat.

    Testápolni nyilván nem kötelező. Mondhatnám, hogy mosakodni sem, de az alapvető higiéniát azért feltételezzük egymásról... Egyéni adottság kérdése is, de egy nem túl magas kor fölött sokakon már rettenetesen látszik, hogy törődnek-e magukkal.

    Te ezek szerint a "nem törődnek magukkal" kategóriába tartozol. :(

    Ez persze önmagában a magánügyed, de erre büszkének is lenni és leszólni az igényességet, hát, az már eléggé nagy ház....

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • MaCS_70

    félisten

    válasz hyggelig #24 üzenetére

    Aztán mégis mi a fészkes fenéért lennék én elfogult???

    Az égegyadta világon semmi érdekem nem fűződik a kozmetikai ipar semmilyen ágához, de ezt nyilván nem tudom bizonyítani és nem is akarom bizonygatni.

    De ha már ilyen széped ideböffentetted, hogy elfogult vagyok, akkor legalább utalj rá, hogy mégis miben, miért?

    MaCS

    UI: Igaz, a logikus gondolkodás irányában valóban érzek némi elfogultságot, és az a hozzászólásodnak valóban nem volt erőssége... Ja igen, a legalább alapvető emberi igényességet sem vetem meg, tehát akár elfogult is lehetek. Csak mindezt valahogy nem elfogultságnak, hanem kiindulási pontnak tekintem.

    [ Szerkesztve ]

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • MaCS_70

    félisten

    válasz carl18 #26 üzenetére

    Tény, hogy vannak olyan szerencsések, akik minimális karbantartás mellett, az idő múlásával is nagyon szép bőrrel rendelkeznek.

    A többség nem ilyen szerencsés.

    Ez az eszköz messze "mélyebb" ápolást tesz lehetővé, mint a sima otthoni felületi kezelések.

    Anno volt szerencsém a családon belül két kozmetikus munkáját is valamennyire figyelemmel kísérni, és ez alapján látom, hogy ezek a Foreo cuccok mennyi komoly kezelést váltanak ki vagy legalábbis tesznek sokkal ritkábbá.

    A kis mászkálós robotporszívók sem helyettesítik a nagyokat, mégis drasztikusan javítják a pormennyiséget, sokkal ritkábban kell mellettük nagytakarítani.

    Az általam ismert Foreo-felhasználók beszámolói alapján pedig pár év alatt simán be is jöhet az áruk, ha a kozmetikusok valóban nem erőltetnek felesleges köröket a Foreo által karbantartott állapot szerint.

    Az elfogultságot meg még mindig nem értem.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák