Új hozzászólás Aktív témák
-
nullpoint
őstag
Eddig 2 office és 2windows lett aktiválva. Hozzászólásoknál emagon írta valaki jogy nem működött a kódja , de kapott másikat. Egy ismerős valami lizengo-tól vett nemrég office-t , jó drágán . Harmadjára sikerült olyan kódot küldeniük ami működött. Vannak bajok bőven ezekkel.
-
nullpoint
őstag
"Azok a licenszkulcsok meg amiket 1-2-3 ezres magasságban kapsz, szintén nem jogtiszták, csak a pénzed dobod ki rájuk.."
-
#16939776
törölt tag
Először egy pm810-es ssd-re (sata2 128GB 10 éves) telepítettem amin a win7 rendszerem backup-ja volt, egy ugyan ilyen SSD-n volt az éles Win7 rendszer is,. Telepítés fel-driverezés után jóval lassabban reagált az inputra, volt hogy fél másodpercig tartott mire a kattintottam és megnyitott valamit a file kezelőben.
Második próbálkozás egy intel 520-as SSD-re volt, ugyan itt már homokórázott ha olyan pillanata volt és 100%-ra írta a lemezterhelést.
Harmadik egy DC3700-as SSD-re volt, csak át ghost-ol-tam az OS-t az 520-asról és gyönyörűen ment a 10.
Végleges megoldás egy nagyobb kapacitású DC3710 lett.
Azóta 10572 órát (1,2 év) ment, ennyi a gép üzem ideje is, mert nem alszik a drive. Ez idő alatt 7,3TB-t írt és 7,5TB-t olvasott a smart tábla szerint.
Azon vagyok fennakadva hogy Win7-el a 2.3TB-t nem értem el ~5 év! üzemidő alatt, pedig pontosan ugyan erre volt használva a gép. Szóval nem állja meg a helyét hogy: "egyáltalán nem erőforrás-igényesebb."De.
-
Armagedown
őstag
-
#16939776
törölt tag
Azért háttértárat jobbat igényel mint a Win7. SSD és SSD között is eltérés van felhasználói élményben, mégpedig attól függően mekkora írás/olvasás késleltetéssel rendelkezik adott "lemez".
Folyamatosan, tétlen módban is, írja és olvassa a háttértárat nagyjából 690MB/óra 190kB/sec-es átlagsebességgel mindkét irányban.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Asus 16 Vivobook WUXGA IPS Nano Ryzen5 7430U 4.3Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Dell Latitude 5320 - hibás kijelzők - i5 1135G7 ,16GB RAM, SSD, jó akku, számla
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z390-PRO GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3376, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő