Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rzoli

    senior tag

    Pár nap pihenés után benézek ide és pörög a topic. :)

    Közben én is feltettem a telefonra a 6.0 androidot. A 64bitest választottam, innen: DOOGEE X5PRO Android 6.0 x64

    Van 32 bites is: DOOGEE X5PRO Android 6.0 x32

    Az én telefonom viszont csak kivett akkuival volt hajlandó frissülni. Az Infinix Flash Tool-t használtam hozzá.

    A telepítés a megszokott módon ment (USB Preload driver kell hozzá) illetve itt egy youtube video a driver telepítésről. Ha minden lent és fent van, scatter betallóz, katt a downloadra, és gyorsan felment.

    Az első indítás tényleg nagyon hosszú idő, már sikerült a reggelit is elkészíteni, mire elindult a telefon.

    Az első indítás után, mint a régebbi telefonokon lefutnak a beállításhoz, belakáshoz szükséges feladatok. Apró hibák azért vannak. Pl. megkérdezte akarom e telepíteni a programokat az előző romról, és a wifi jelszavakat. Hiába kértem, egy másodperc gondolkodás után visszaugrott erre a képernyőre. Harmadik próbálkozás után feladtam, nem kell telepítsd… tovább és erre elkezdte telepíteni a programokat.

    Az sd kártya kezelése megváltozott. Választhaunk, hogy a rendszer belső tárhelyként kezelje-e, ebben az esetben viszont formázza és elvileg más eszköz nem fogja olvasni.

    Vagy pedig csak fotók és média tartalmak kerülnek rá. Gyakorlatilag a klasszikus androidos megoldás. Eddig volt inkább egyedi a doogee megoldása.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Új hozzászólás Aktív témák