- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- A OnePlus Nord 5 sem sokkal marad le akkuméretben
- Realme GT 2 Pro - papírforma
- Huawei P30 - kell ennél több?
Új hozzászólás Aktív témák
-
viano
aktív tag
válasz
adamschmidt1 #124 üzenetére
Helló!
Sok mindenről volt már szó, érdemes átolvasni a topikot.Németben nem jók az árak, másfelé kell nézelődni.
A 16 GB-os hozzáférhetősége a MotoMakeren kívül és egyébként is még nem igazán ismert.
A Motorola Egyéb-Európa közös honlapján meg sem említik a 2 - 16 GB-os variációt, mintha nem is lenne.
Szóval mindenképpen érdemes várni, amíg kicsit letisztulnak a dolgok.Az Expansys ajánlata viszonylag jó, különösen az ajándék Moto Stream-mel, a baj csak az, hogy maga a telefon felejtős az alapkivitelben.
Igaz, hogy néhol nem kicsit (UK 40 font) vastagon fogott a ceruza a memóriabővítés árazásánál, de szerintem még mindig az lesz a jobb választás, ha valaki a Moto G 3-hoz ragaszkodik.
. . . de csakis akkor, mert kicsit (?) túlárazottá vált a kedvencünk.
Azért, mert néhány értéknövelő ficsör kimaradt, az európai modellből pedig még a Dual SIM is, ami azért mostanában ebben a kategóriában már alap. NFC is akad 100 € alatti telóban is, de a dual Band WiFi is beleférhetett volna ebbe az árba mondjuk ac támogatás nélkül.
Sok mindent elárul, hogy egyéb hiányában a Quad Core-t emlegetik extraként, QC, 2015-ben, extra ?!Szóval szerintem mindenképpen várni kell és közben nézelődni, mondjuk Idol 3 vagy Zenfone 2 irányokban például, akkor még a kisebb vagy nagyobb méret iránti igényeket is jobban ki lehet elégíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen okostelefont vegyek?
- Microsoft Excel topic
- Eldurvul a Nova Lake-kel az Intel-féle hibrid dizájn
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS docking station (210-AZBV)
- OLCSÓBB!!! DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO Ideapad Gaming 3 notebook - i5 11320H 16GB DDR4 256GB+1TB SSD GTX 1650 4GB WIN11
- Apple iPhone 14 128GB , Kártyafüggetlen
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest