- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Telekom mobilszolgáltatások
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
Új hozzászólás Aktív témák
-
GhanBuri Ghan
őstag
válasz
atti_2010 #62 üzenetére
Köszi, kipróbálom. Ez Asus, az szerintem csak a saját GPU Tweakjével tudja rendesen szabályozni az órajeleket.
Illetve a másik topikban olvastam, hogy 14.6-nál BS-es windows startnál a másik DVI csatlakozónál volt kép, kíváncsi vagyok arra is. (bár nincs sok kedvem szétkapni két a gépet a kártyacsere miatt egy teszt kedvéért, ha mégse válik be)
-
GhanBuri Ghan
őstag
válasz
djculture #47 üzenetére
Asus R7-260X OC-t vettem, az első folyamatosan black screenezett illetve visszaesett az FPS, szerencsére egyszer végleg úgy maradt, akkor vissza tudtam vinni a boltba, és kicserélték. A második memóriahibás lehet, sokszor kis téglalapokban bekockásodik, a baj csak az, hogy nem tudom reprodukálni, amivel biztosan jönne, nehogy visszaadják vissza egy hét után azzal, hogy náluk jó volt.
Esetleg van valakinek tippje a memória stresstestre? Találtam egy gpu ram memória testert, de az nem talált hibát.
Meg az Asus support sem az igazi, még mindig a 13.4 vagy melyik driverrel megy csak, az újabbakkal black screennel nyit, úgyhogy lehet ilyenkor kártyát cserélni a gépben, leszedni a drivert, visszarakni a régit, majd visszacserélni a drivert - nem igazán kiforrott még ez a generáció, pláne ahhoz képest, hogy átnevezés és órajelhúzás.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen processzort vegyek?
- LEGO klub
- Milyen légkondit a lakásba?
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen okostelefont vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Eredeti játékok OFF topik
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! R5 8400F / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest