Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    és gondoljátok hogy az Acer fogja kezdeni a sort? (persze most már biztos, hogy nem)

    Értem én hogy szeretnénk nagyon jót, de 1-2 hatalmas kivételellel 80ezer körül mennek, amit ti ebben szeretnétek, de nem is erről van szó, hanem hogy a kommentek 90%-a erről szól.

    Amíg nem jön egy ZTE addig nem hiszem, hogy a ti álmotok teljesül, és tekintve, hogy most jött egy ZTE, ami egy kalap kaka ilyen szempontból (rendes hw helyett kaptunk 4,3"os kijelzőt, köszönjük ZTE :W ), így nem is látok esélyt, hogy a közeljövőben az öreg Defy és az apró Xperia Mini mellett egy normális átlagos telefonban ARMv7-es lapkával találkozzunk.

    És kétlem, hogy ezek után következő fél évben, amikor szinte biztos hogy nem jön a "csúcs cucc" 40ért, minden készülék alatt 90%ban a gyenge HW miatt kellene keseregni, ezt le kell nyelni, értem én hogy drága a fűtés, de eddig sem kaptunk 40ért csúcs telefonokat, és eddig sem erről szólt alattuk a fórum!

    (#27) Blyan
    egyszerűbb ha azt írod, hogy az MSM8255 teljesítményét hozza (ott már ugyan az a gpu)
    amúgy mivel ugyan ilyen mint az MSM8255 is pl, csak alacsonyabb órajelen, így valszeg előállítani is hasonló költség lehet így meg érthető, hogy nem túl népszerű. valszeg nincs akkora különbség az msm8255 meg a 7230 között mint a 7227 irányába sajnos. Ezek alsós készülékekben inkább majd a 28 nm-re váltás után jelenhetnek meg szvsz

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák