- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Mobil flották
- Redmi Note 13 Pro+ - a fejlődés íve
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Netfone
- Nem állnak jól az Apple Watch számai
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- HMD Fusion - öltöztetnéd megint
Új hozzászólás Aktív témák
-
GoldhandRent
őstag
a Redmi Note WCDMA már nem üzemel, alaplaphibás lett. Az utána lévő Redmi Note 3-at elajándékoztam, azzal nem tudom mi van, utána vettem a Mi Note 3-at, ami még mindig tökéletes. Az néha a kezembe kerül, arról nem kellett volna váltanom bedőlve a marketing biullshitnek. Akkor is úgy voltam vele, hogy semmi okom cserélni, de olyan bíztató a papírforma, eddig sem csalódtam bennük, stb. 2017-es készülék.
Van még egy Redmi 2 valami, az még talán működik. Ez egy beázott Redmi 1S-t váltott, kényszerből.Ez a Mi Note 10 hatalmas csalódás mindenféle tekintetben.. Nem tudom, te most mit használsz, de én a mi6 és mi noet 3 utániakban már nem hiszek.
Az is a terv, ha végre készleten lesz 256-os 13Pro, már kukázom is a Xiaomit.Időközben volt céges Galaxy S10-em (párhuzamosan először a miNote 3-mal, majd a miNote 10-zel) de az sem vett meg annyira, mint a régi SE.
-
GoldhandRent
őstag
válasz
Felesbandi #15 üzenetére
pontosan ugyan ez van nálam is. egyre többet hibázik a telefon, egyre több zavaró dolog jön elő a frissítésekkel.
eddig én is pussycattel megegyezően nem-nem-soha iphone-oztam, aztán januárban vettem egy 2016-os....5 éves... iPhone SE-t, ami... 5 éves... és mérföldekkel jobban működik, és jobban használható, mint a Xiaomi Mi Note 10. És úgy használható jobban, hogy a mai, 5 éves SE az iOS 14.5-tel, jobban használható, mint a Xiaomi Mi Note 10 a 2019-es releasekor szűzen, frissen !#16Graphics
én 2014-ben ültem fel a Xiaomi telefon vonatra, ezt máshol már le is írtam. Akkor a Redmi Note WCDMA modellel. Teljesen meg voltam vele elégedve, 8mag, 2giga ram 2014-ben ! Ár értékben rettenet jó telefon volt. Mindenhol dícsértem a márkát, és a készüléke(ke)t, hogy amilyen noname, olyan jó is. És az is volt. Mindenkinek ajánlottam, sok ember miattam váltott Xiaomira, a családban is csak ezeket vettük. És így 7 év távlatban, mostmár ex-Xiaomi fanként mondhatom, hogy a kezdeti lendületük és hozzáállásuk nemhogy eltűnt, de még mindig négyzetesen csökken. (a lendületük nem, mert a számokat produkálják.. de értitek)
Az évek alatt eljutottam oda, hogy a Redmi már nem volt elég, feljebb váltottam Mi szériára, a Mi Note 3 személyében 2017-ben, amivel a mai napig szintén semmi probléma nincs. Annyira, hogy kettő is van a családban ma is. Majd bedőltem ennek a 108MPx marhaságnak, meg az 5 kamerás rendszernek, és megvettem a Mi Note 10-et.. Na ezt nem kellett volna.
A hardver nem lenne rossz, de a szoftver egy összefosott szar. Mindent lassan csinál, annyira lassan, hogy mire megnyílik az amit meg szeretnék nyitni, már nincs értelme annak, hogy megnyitottam. Inkább használom az SE-t, amíg le nem merül, és botránykozom töltési időben a Xiaomin...Szóval nem, nem sértettség, nem utálat.. csalódás.. baromi nagy csalódás.. és az észrevételek kivetülése. Az öreg motorosok mind ezt mondják, mert megtapasztaltuk a jót, és tudjuk, hogy az nem olyan, mint most. Aki most lép be, annak még mindig lehet jó alternatíva az olcsó vonal. Ott annyi pénzért elnézed a hibákat. Vagy nem is értekel egyáltalán.
De a Mi szériánál, mikor alsóhangon 150++ ezer pénzről beszélünk, már nem megengedhető. szerintem.
Ezzel a telefonnal most 2 év után ugyan ott vagyok anyagilag, mintha egy iPhone akármi PRO-t nyúznék 5 évig. És az egy PRO telefon, felsőház, annak is a tewteje, ez meg csak egy felső közép, vagy közép felső készülék volt.Szóval részemről is ennyi.
Ha nem is hiszed feltétlenül el, amiket mondok (csökkent a színvonal, stb), remélem egy kis magyarázatot nyújt, hogy miért több már a "károgó", mint a dicsekvő ember Xiaomi témánál. -
GoldhandRent
őstag
válasz
Felesbandi #8 üzenetére
tegyük fel, hogy az autós szektor megismétli a mobilos szektor minden dolgát:
az első pár évben kell venni - olcsón jót - aztán mihamarabb elfelejteni, és nem eladni magad a papíron szép speceknek.
ha folytatják autós fronton onnan, ahol most mobilokkal tartanak, akkor messze kerülni kell őket EVER. -
GoldhandRent
őstag
én is gondolkoztam valami hasonlón, de aztán nem írtam le (annyit fikázom őket mostanában) ... megtetted helyettem, szóval köszönöm!
(automotive industry köti őket ---valamelyest--- de ki tudja... azért még lehet jó lesz, de a telefonokból kiindulva...max 1 évig)
DEHAMÁR XD
meg 2 hónappal a hivatalos megjelenés, és a lemondhatatlan előrendelés után előrejelzés nélkül kijön egy új verzió, aminek szenszál a teteje súlycsökkentés céljából és még az akku is nagyobb, így +400km-t tudsz megtenni egy töltéssel
aztán emiatt kap az original egy FW updatet, ami miatt 80km-rel kevesebbet tud megtenni, és még lassabban is tölt mint előtte. Ezt már nem javítják ki, és ez volt az egyetlen FW update amit a következő 1200 évben kapni fog#5pusszycat
nem arról van szó.. hanem az olcsóbb modell is drágább lesz mint a spring, és 4 kerék helyett csak 3 lesz neki, és jobbra nem fog tudni indexelni, csak balra, a klíma meg csak akkor működik ha egyszerre fűtesz is, és amúgy töltsd le a SmartMI_Home&Car appot, amin keresztül tudod nyomni a gázpedált - a telefonodon.
És csak akkor megy előre, ha fejen állsz, mármint az autóval -kerekekkel az égnek.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Abban az évben indulhat a tömeggyártás, ígéri Lei Jun, ám nincs garancia a sikerre.
- ÚJ aktiválatlan Apple iPhone 16 Pro Max 256GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- teljesen ÚJ aktiválatalan Apple iPhone 16 Pro 256GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- HP ProDesk 600 G2 Mini PC (i5,16GB, 256GB+1TB, Win10) Csere/Beszámítás!
- iPhone 14 128GB Független Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 85%/p4240
- ÚJJ !! 850.000 Ft helyett - M4 iPad Pro 13" 512 GB WIFI + Cellular - 90 Apple Garancia
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10850H 16GB RAM 1TB SSD Quadro T1000 W11
- AKCIÓ! ASRock H310CM i3 8100 8GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 1050Ti 4GB Bitfenix Neos 500W
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest