- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Utcakép banánnal: félrecsúszhat a Google Térkép fókusza
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Magisk
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bwin.party
aktív tag
Sziasztok!
Kisebb kihagyás után előkaptam a Raspberry Pi 3-at.
Az első indítás után az SD kártyát laptopon leformáztam és egy friss rendszert, az új Raspbian-t telepítettem fel. Az első tapasztalatom, hogy az ethernet hiába jelzi világítással, érzékeli a kábelt, mégse megy az adatforgalom. WiFi-vel megoldva ez a gond, nem para. A másik, hogy hülye vagyok a cucchoz. Pl.: nem tudom a felhasználói engedélyeket beállítani. Van egy külső winchesterem, 3.5-es Axagon külső házban van és ő nagyon megérte az árát.
De pár perc után leáll, ha nincs használatban. Torrentezés lesz a végcél, ehhez már egy qbittorrentet feltelepítettem rá. Van VNC is, hogy távolról elérjem.A jogosultságokat hogyan tudom legkönnyebben elérni? Elég sokszor azt írja ki, ha új mappát hoznék létre, vagy qbitban beállítanám a letöltés helyét, hogy engedély megtagadva. Ja qbitban a diszket sem látom csak az asztalon. Talán nem jól csatoltam fel, de próbálkozom. Mondom, tetszik a cucc, bánom, hogy 1.5 év után kezdtem el foglalkozni vele.

Új hozzászólás Aktív témák
- Mini PC (ITX) i7 265K 9070 XT 32 GB DDR5 8000Mhz
- Ryzen 5 5500 (ÚJ, 2 ÉV GARI) - 16 GB DDR4 3200 MT/s CL16 - 1 TB NVMe SSD (G4) - MSI MAG Vampiric ház
- Új Gamer PC - Ryzen 7 5700X / RTX 5060 Ti / B550M WIFI / 16GB RAM / 1TB SSD / 650W
- !AKCIÓ! GAMER PC Intel Core i9-10900X/ASUS ROG Strix X299-E Gaming/NVIDIA GeForce RTX 3080/32 GB RAM
- Apple iMac 27" 5K 2015 Late / 16GB DDR3 / 512 GB SSD / Bill+Egér 6 hó garancia, számlával!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ultra 5 245KF / RTX 5060 / 16GB RGB DDR5 / 1TB Nvme SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÁRI TÖLTŐK: USB-C / DELL / LENOVO / HP / FUJITSU / TOSHIBA / Asus / Macbook /// Bp,/MPL/Foxpost
- Lenovo L14 Ryzen 5 4500U Refurbished - Garancia!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
De pár perc után leáll, ha nincs használatban. Torrentezés lesz a végcél, ehhez már egy qbittorrentet feltelepítettem rá. Van VNC is, hogy távolról elérjem.
wassermann
