- Milyen okostelefont vegyek?
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- A Nothing Headphone (1) is a dizájnról szól
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Ismét a Honoré a legvékonyabb hajlítható
- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Magyarországról is elérhető a Xiaomi Pay
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szatura
aktív tag
válasz
nemgyurka #107558 üzenetére
...középen is egy picit, a széleken meg mint a fodrozódó balaton, nekem ez jobban szemet szúrt
Falon lóg a gyári konzolon, még várok néhány kábelra így nincs betolva koppanásig.Miből van ez a panel amúgy?
Ami engem inkább kiidegelt az a hdmi e-arc.
Kezdem úgy, hogy az AV erősítőt nem akarom minden tv bekapcsolásnál használni, kikapcsolom az e-arcot a tv kikapcsolás előtt így nem kapcsol erősítőt a következő tv bekapcsolásnál, PS is a tévén van ez így ok.
Ami nem ok, hogy az erősítőhöz csatlakoztattam e-arc média lejátszót, ez megbolondította az egészet csak onnan van hang, a tv-ből nem megy át a hang, látja az erősítőt/kezeli csak saját hangszórón szólal meg.
Kapcsoltam ki/be, menüt bújtam/állítottam, nem sikerült úgy ahogy elterveztem, a vége az lett, hogy a médialejátszót inaktiváltam....de!!! A tv továbbra sem akarta (előzőleg működött napokig) az adott hdmi porton keresztül megszólaltatni az erősítőt, átdugva egy másik portba viszon állítgatás nélkül azonnal működik.
Szóval egy port be van akadva, erre van ötlet?
Esetleg az egész történetre megoldás? -
-
szkutyi
addikt
válasz
nemgyurka #107565 üzenetére
Igen szörnyű hogy az LG eladott egy olyan 77" tv-t ami mértanilag nem 100%-os , ugyanis a kozepében van 2-3mm...
szőrnyű...
Nem is tudom melyik a jobb??!! Ha van benne 2-3mm vagy...hagyjuk is mert akkor az lessz hogy savazom a másik márkát...xdd
Lehet annak köszönhető, hogy az egész kemény pár cm vastag....ha 10cm.vastag lenne, hogy mertanilag qrva egyenes legyen, akkor pedig :LGle van maradva vagy 10 évvel, de gáz, mi ez a szar vastag....)
Ez a 3mm, a kikapcsolt tv-n tükröződő amorf tükörkép is 0.00000%ban tesz hozzá negatívan a funkciójához...
Ha kocsit veszek, nem állok neki nézni hogy tud-e lépcsőzni... -
alaves
addikt
-
Celtis
veterán
válasz
nemgyurka #107533 üzenetére
Volt már ilyen panasz. Próbáld megszokni. Ha nem megy, akkor 14 napos elállás.
Viszont nem hiszem, hogy akár más márkánál nem lesz hasonló probléma. Ez tv, nem tükör.Most megnéztem az enyémet. Nagyon oldalról nézve a kijelző közepén én is látok hullámot, a képernyő felső pár centije pedig olyan mint a tenger. Engem nem zavar, fel se tűnt eddig.
-
alaves
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen okostelefont vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- Házimozi belépő szinten
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Renault, Dacia topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 6TB Seagate SkyHawk SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! I5 12600KF / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- Bomba ár! HP ZBook Studio G5 - i9-9980H I 32GB I 1TSSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest