Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • still2

    tag

    válasz tamassneff #59459 üzenetére

    Szia,
    A válaszod bizonyos tekintetben engem igazolt. Nem vagy átlagos felhasználó és a családodnak megfelelt volna a képminőség. Az emberek javarészt úgy látják a dolgokat mint a családod vagy én. Ha valakinek jó szeme van az egy áldás de éremnek mindig két oldala van zavaró is tud lenni ha mindent lát.
    Igen a legjobbat kell ajánlani ebben igazad van. De a legjobb LCD után is csoda tud lenni egy lesajnált LG OLED. A tárgyilagosságot hiányoltam a hozzászólások egy részéből azaz hogy ez is jó tud lenni erre és erre de azért van jobb is. És ezzel már nem lehet vitatkozni.
    Én nem csalódtam hanem megpróbáltam rávilágítani hogy az átlag felhasználót félre tudják vinni ezek az információk. Mint például: " A statisztika nem az LG mellett szól." Milyen statisztika? Az 10-20-30 ember aki hibát talált és panelt kellett cserélni és ezt le is írja. Mi van a másik 100 ezerrel aki nem talált hibát és boldogan használja és nem ír semmit sehová.

    "Nem kell ide jönni és akkor nem lesz csalódás" ezt a javaslatot a mosolygós fejecske nem tudta teljesen semlegesíteni.

Új hozzászólás Aktív témák