Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdey_a

    őstag

    válasz parandroid #65715 üzenetére

    na most kíváncsiságból mondj egy helyet ami nem a világ végén van Győrtől (szóval ausztria meg szlovákia jöhet kb szóba, de rád bízom) és nyaralás címszó alatt érdemes meglátogatni (tehát van valami víz, meg jó idő)
    aztán megtúrom a bookingot, hogy mibe kerül olyan, ami megfelel az igényeimnek.
    legfeljebb lemondom a danubiust :K (amúgy tényleg az, eltaláltad)

    Vérboci

  • fokukac

    nagyúr

    válasz parandroid #65715 üzenetére

    Én tavaly egy vonyarci, 4 csillagos hotelban költöttem el két napra 125 e Ft-ot egy lakosztályban, mert el kellett költeni a lóvét a szép-kártyáról, mielőtt elveszik.... Hát a minőség nem állt semmilyen arányban ezzel az árral. Annyi hibája volt a hotelnak, hogy egy oldalra nem férne ki, kezdve azzal, hoyg a "lakosztály" annyit jelentett, hogy két szoba egybe volt nyitva, de külön elektromos rendszeren volt, ergo mindkettőnknek ott kellett lenni, hogy mind a kettőben legyen áram. A hálóban ráadásul úgy búgott az elektromos szekrény, mint a sarki trafóházban. Végig olyan volt, hiába szóltam, vállat vontak, szerintük az így jó.
    Az egész lelakva, kopottan, pókhálósan. A szomszéd szobákból mindent áthallva. Légkondi nem működött (elvégre csak 30 fok volt), szúnyogháló nem volt. a 32 centis lcd-tévéken csak analóg (!) adás ment, szép hangyafocisan, ha beledugtak volna egy drótót, akkor is százszor szebb lett volna rajta a mindigtv. Foci VB volt, és szinte nem látszódott a labda, olyan zajos volt a kép...
    Az USB-hez nem fértél hozzá, mert egy ügyes asztalossal keretet építtettek köréjük.
    A nagy terasz jó volt, panorámás, meg minden, de amikor este 10-kor a boromat szürcsölgetve egyszer csak nyakon öntött a fölső tetőterasz locsolója, akkor azért meglepődtem. Ahogy azon is, hogy utána egy órán át ment. A karbantartónak fogalma sem volt, hogy mikorra van állítva.
    Reggeli-vacsora benne volt az árban, de arról nem szóltak, hogy a limonádé nincs benne, annak darabja egy ezres. A rendes kávé szintén nincs benne, csak az a lötty, ami az automatából jön.

    Na mindegy, ennyi pénzből parton lévő kurva jó apartmanokat szoktam bérelni az adrián majdnem egy hétre. Igaz, ott sem hotelba megyek.
    Úgy vagyok vele, hogy ha már utazom, akkor legyen már legalább olyan jó, mint otthon, legyen több szoba, hogyha az egyikünk alszik, a másik tudjon dolgokat csinálni, illetve legyen egy terasz, ahova ki lehet ülni. Az ilyenek miatt nekem a hotelek többsége eleve nem játszik...
    nincs az az isten, hogy 19 m2-en töltsek egy hetet...

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák