Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz WN31RD #31320 üzenetére

    ugye tudod, hogy ezt most nem ertem?

    a szandekos flame-keltes erzesem szerint nem - es ha jol remlik az alapelvek szerint sem - muvelheto a moderalhatosagi szint alatt

    illetve abban sem ertek szemely szerint egyet, hogy hagyni kellene, hogy provokaljanak segitokesz forumozot (foleg szakmai topic-ban), csak mert az illeto (marmint aki provokal) fanatikus es/vagy hulye
    mitobb, azon keves esetben, mikor kertem ilyen moderalasat, az meg is tortent, szoval valoszinu annyira meg sincs rendben

    egeybkent nem nehez annyira kepben lenni, nezz be itcafe-n barmelyik ms hirhez, az elso 5 post-ban ott van dave forumtars es irja a baromsagait, raadasul kitarto is

    szerk.: a legszomorubb, hogy ugy latszik, a vezetoseg adja is alajuk a lovat, a "hirek" is egyre inkabb mennek el ebbe az iranyba, amelyik nem legbolkapott, vagy bulvar, abbol sut a provokacio, vagy a rosszindulat (tegnapi ms hir, felvasarlasrol van szo, meg hogy megrekedtek a targyalasok, erre betolnak egy "uvolto ballmer" kepet, mer' az ugyis jo poen, vagy otletem sincs, mi masert)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák