Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- iOS alkalmazások
- MWC 2026: Kezünkben a Vivo V70, megvan a magyar ára is
- Yettel topik
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- iPhone topik
- Garmin Venu 4 - a nagy ugrás
- Azonnali mobilos kérdések órája
Új hozzászólás Aktív témák
-
WN31RD
addikt
válasz
VladimirR
#31324
üzenetére
Jellemzően nehéz meghúzni a határt ilyen esetekben. Ritkán fordul elő az, hogy valaki annyira nagy és annyira egyértelmű baromságokat ír, hogy az már nem megtűrhető a fórumon. Nagyon kirívó esetektől eltekintve a moderáció egyszerűen nem arra való, hogy szakmai vagy ahhoz kapcsolódó kérdésekben "igazságot tegyen". Főleg ritkán fordul elő ilyen "tiszta" helyzet nem kifejezetten műszaki jellegű témáknál (üzletpolitika en bloc, "jó"-e X szoftver, hasznos-e Y feature és így tovább). Ilyesmiben inkább csak vélemények vannak, tények nem annyira, ezért tehát gyakorlatilag mindenki elmondhatja a magáét, méghozzá jogosan. Amit személy szerint baromságnak tartok (akad ilyen bőven), azzal vagy vitatkozom vagy ignorálom. Harmadik lehetőség egy nyilvános fórumon (általában) nincs.
Ami a bulvárt és a rosszindulatot illeti, ezzel kapcsolatban azt szeretném megemlíteni, hogy ugyanezen a portálon nemrég megjelent egy pont moonman által írt, és a szakmailag tagadhatatlanul érdekes részletek mellett a Microsoft irányába megítélésem szerint elfogult, cikk is. Ezzel csupán arra próbáltam rámutatni, hogy a dolog nem egyirányú, kifejezetten rosszindulatot feltételezni szerintem rosszindulatú feltételezés.

(Az 1024 bites asszimetrikus RSA kódolás erőssége a legoptimistább becslések szerint is legfeljebb 80 bites szimmetrikus kódolásénak felel meg, ezért értelmetlen - adott helyzetben akár eszement - dolog 256 bites szimmetrikus kulcs védelmére használni.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen légkondit a lakásba?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Fotók, videók mobillal
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Arc Raiders
- GoodSpeed: Mutasd magad topic!
- Hardcore café
- iOS alkalmazások
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4428
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 870 EVO 2,5" SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 3510 15,6", i5 10210U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
- Építőipari csomag (vakológépek, targoncák, építőipari eszközök és kellékek, egyéb, sok más)
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4302
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


