Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Elieh #709 üzenetére

    Hasonló a gépem, csak az enyim még KonicaMinolta. :DDD Adapter tubussal van rajta egy Raynox (amit már emlitettek) DCR-250, és egy szintén Raynox DCR-730 nagylátószög (0,7x). Én ennek láttam értelmét. Beltérben, pl múzeumokban, előny, bár enyhe hordó torzitás ilyenkor már fellép, amit utólag PS-el kezelni lehet. Telének nem láttam értelmét, kis madarakat szinte esélytelen fotózni (kivéve, ha leshelyről, előre manuálisra beállított géppel). Ugyanis, ''lassu'', túl nagy a shutter lag, és mire exponál, már nem ott van a madár esettleg. De, egy tájkép ugye nem annyira gyorsan változik (kivéve spec légköri esemény, mint villám). De kinek mi. A PH-n is előfordulnak hirdetések, néha itt is találhatsz értelmes cuccot (mint akár a makro előtétet is, vagy a nagylátót). :DDD
    Ami a márkát illeti, ahol én vettem (optiform) kipróbálhattam több félét is, és ott ezt a márkát ajánlották. Eddig nagyon bevált. :B (amúgy a vakum Soligor, nem nevezném ipari hulladéknak, végzi a dolgát eddig megbízhatóan, de ugye, ez nem lencse)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák