- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- One mobilszolgáltatások
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- One UI 8: a kis fejlődés is lehet hangos
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Befutott a Garmin Forerunner 970 is
- Xiaomi Mi 11 Ultra - Circus Maximus
-
Mobilarena
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Busterftw
nagyúr
válasz
DudeHUN #50875 üzenetére
De mi azon a hivatalos? Ott a fenti peldam, ez ugyanolyan blodseg, mint az Nvidia "eladtunk 2x annyi Blackwellt mint Adat az elso 5 hetben".
Hivatalos? Az. Hatalmas ferdites ha a szamokat nezed? Az, mert nagy joindulattal 2 (de inkabb egy, a 4090) modellt hasonlitanak 4 modellhez.Ha eladtak elso hetben 10ezer RDNA4-et, RDNA3-bol meg 1000-ret, megvan a 10x szam, ettol meg a 10ezer osszessegeben nem valami nagy szam.
Ezert szamitanak a reszletek, reszletek hianyaban ez egy semmi.Erdekes, hogy a Samsungtol konkret szamok kellenek, de AMD-nel eleg, hogy a CEO bebofogi 10x annyi, barmifele kontextus nelkul.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az NVIDIA éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- ASUS TUF Gaming F15 FX506 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - 1,5 év gari
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest