Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz the rabbit #417 üzenetére

    Bár gondolom hogy a nekem szóló mondatod végére nem azt a smiley-t tetted amit igazából szerettél volna, mégis válaszolok...;]
    Nem fogok minden alkalommal kisregényeket írni mindenkinek, ahhoz nem fizettek itt nekem eleget...:P

    A notidat eldobhatod.

    Semmiféle kártya nincsen benne, meg ''csatija'', meg ''más tipusbol ami belemegy''.
    Az alaplapra van integrálva, tehát ALAPLAPCSERE!
    Amit nem leszel hajlandó megfizetni, mert ahogy az eddigi hsz.-eidet elnézem, a reakciód ez lesz: ''Nehogy má' megvágjanak! Majd valaki segít és olcsóbban megoldja nekem!''...:W
    Ezt hívják kisbarátom gazdasági totálkárnak...;)

    Létezik ''VGA'' külső kivitelben, USB-ben ([link]), PC-CARD formátumban ([link])...
    Az USB-s szart se ér, gyakorlatilag arra alkalmas hogy egy második/harmadik monitorkimenetet produkáljon a noti számára, prezentációt megjeleníteni jó, mozgóképet már szarul visz át...100-200USD közötti áron árulják...odakint.
    A PC-CARD már komolyabb adatforgalmat is bonyolíthat, ennek ellenére trágya chipsettel szerelik őket általában (pl. Trident XP2), de ha van rá cca. 250USD kereted (plusz szállítás, stb.), akkor hajrá...bár ez már összemérhető költség az alaplapcserével...:P

    Ha neked jobb hogy részletesen elmagyarázom, akkor legyen jobb...:DD
    De ettől a szitu nem változott...:C
    Ami halott az halott...ha a kedves hozzátartozónk dobja fel a talpát, fájdalmas veszteség...de értelmes ember fel tudja dolgozni...;)

    P.S.:
    Ha véletlenül a PH!-n maradsz, majd megszokod: jobban jársz ha egy-két szavas választ kapsz tőlem...
    Rendőr kopogtat az ajtón, hölgy nyitja ki.
    ''Özvegy Kovácsné?'' - kérdezi a rendőr.
    ''Nem! Nem özvegy...'' - igazítja helyre a hölgy.
    ''Azt én jobban tudom, asszonyom...!'' - kacsint rá a rendőr.

    Na ez a helyes hozzáállás...;]

    Segítség? Tőled? Hacsak nem orvos vagy (márpedig nem az vagy), kizárt...:P

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák