Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Danny365 #401 üzenetére

    Tegnap raktam fel a az új NFS-t, de tényleg nem egy nagy szám. Túl egyszerűek és rövidek a versenyek. A tuning el van benne nagyolva, meg sem közelíti az NFS PC-s szintjét.
    Úgy érzem jobban megérte az NFS MW a 26 Forintos akcióban.

    [ Szerkesztve ]

  • fery02

    addikt

    válasz Danny365 #401 üzenetére

    Nem tudom pontosan mennyi energiád van benne a jelenlegi játékodban, én csak feltételeztem, hogy valószínűleg még így is rengeteget kellett bele áldozni. Ezt értettem becsülendő címszó alatt, mindenféle gúny nélkül természetesen. :)

    A játékot meg én személy szerint igen is rossznak tartom, mert azt szerintem azért legtöbb ember látja, hogy itt akkor sem érvényesülne hosszasan, ha több tucat PC-s és konzolos játék árát szórná el a játékra.
    Egyszerűen lerí ez a mechanika a játékról, csak a hülye nem veszi ezt észre.

    Ezért sem teljesen értem ezt, mert azért az EA-nél nem hinném, hogy csak hülyék dolgoznának, ott hogy a pcsába nem tűnt fel ez az iszonyú vontatott és alapjában elrontott és nagyon átlátszó, sunyi koncepció?
    Ráadásul ott volt ugye több hónapos bétateszt is. Pffff...

    Ez a játék jelenleg inkább egy életre szóló, autó menedzselgetős játék, ahol a versenyzés és az azzal járó élmény csak sokadlagos tényező.
    Talán így lehetne meghatározni ezt a valamit.

    Imént sikerült pár napos kitartó farmolás árán a Shelby GT500 motorjához összegyűjteni 22 db conversion dobozt (ezek beépítésével valszeg meg is nyitnám magam előtt a Wild Stallions utolsó versenyét).

    Csak hát a beépítés egyelőre nem sikerült, mert ez a művelet 362 000 pénzbe fájna. :D
    Valamiért már nem sikerült meglepődnöm és nem az a baj, hogy ezt az összeget is megint hosszasabban fogom tudni csak össze farmolni (mert egyébként holnapra össze fog jönni ennyi lé, ha időközben nem találok valami nagyon szimpatikust Black Market-en), hanem ismételten a szopatás, amivel szembesít a játék.
    Abba meg már bele sem merek gondolni, hogy az ezután lévő alkatrész szintléptetése mennyibe fájna...

    ---------------------------------------------------

    @B********: Közvetlen ez előtt az NFS előtt a CSR-re voltam ráfüggve. :)
    Választanom kellett és mivel a CSR már kifulladóban van, ez meg újdonság, ennek adtam meg az esélyt.
    Az biztos, hogy a CSR2-t nem fogom elkezdeni, egy életre elegem van a gyorsulásos játékokból azután, amennyi energiám benne van a CSR-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák