Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz fery02 #400 üzenetére

    Nem kell nekem dicséret, csak leírtam a tapasztalatokat. Én sem szoktam amúgy trükközni, jó volt az anno, általános suliban... iddqd, meg ilyesmik.

    Az EA meg akkor nem lenne túl jó arc. Engem személy szerint így nyilván nem lomboz le, hogy nem tudom végigvinni, mert gondolom amúgy sem ad semmit a végén, a történet meg enyhén béna volt, de mivel idáig valószínűleg csak az tud eljutni, aki nem kevés pénzt (vagy annál is több időt) beletett, az azért már had tudja befejezni a játékot.
    Amúgy meg csak azt írtam nekik, hogy van egy xyz PR-es kocsim (amivel elvileg easy-nek kéne lennie?!), de tök esélytelen és nézzenek már rá.

    Ennél a játéknál amúgy pont nem éreztem azt, hogy magammal szúrtam volna ki, mivel így legalább tudtam rendesen játszani és nem az volt, hogy 3 perc alatt elfogy a benzinem. Meg nem azon kellett görcsölni, hogy az alig osztogatott visual pontokat mire költsem el, mert amúgy tök lassan lehet beszerezni őket.
    Kihívás meg se így, se úgy nincs a játékban, szóval már csak ezért sem érdekelt.

    Mondjuk aki Tournament módban csal, az elég nagy paraszt, mert a jutalmakra konkrétan nincs semmi szüksége.

    A játékot továbbra sem tartom rossznak egyébként, csak szerintem rosszul oldották meg, hogy hogy lehet pénzt legombolni az emberekről. Én szívesen fizettem volna nekik, csak nem így, ebben a formában.
    Kár, hogy a régi Most Wanted-ed nem akarják portolni, nekem az volt az egyik kedvenc részem, azért most kifizetnék nekik 20 dolcsit is.

Új hozzászólás Aktív témák