Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Danny365 #399 üzenetére

    Elítélem a csalást, még akkor is, ha szopat a játék (előbb törölném inkább a vérbe).

    Ennek ellenére azért lenyűgöző a "munkád", mert tényleg kitapasztaltad a határokat és nagyon sok időt áldozhattál ebbe, miközben ez csak egy mobilos játék. Szóval ezért mindenképp jár a dicséret. :)

    EA-től meg választ lehet feleslege lesz várnod, mert nyilván ők is látni fogják, hogy ezt mind nem tiszta játékkal érted el, így valószínűleg válaszra sem fognak méltatni.
    Mindenek ellenére persze érdekelne majd a válasz. :)

    Én azért játszom ezt tisztán, mert így fórum készebb tudok lenni, hiszen a valósságot tapasztalom a játékban és ez alapján tudok hasznosabb véleményeket és válaszokat alkotni.
    Ha csalni kezdenék ebben a játékban, elég elszigeteltnek érezném magam és rögtön abban a pillanatban totál feleslegességnek is érezném a játékot a továbbiakban és valószínűleg szabadulnék is tőle.
    Még egyszer becsülendő, hogy ezt te végigcsináltad és erről az oldalról is írtál hasznos tapasztalatokat! :R

    Egyúttal arról is meggyőződtem, hogy Tournament-ben így tisztán játszva abszolút esélytelen pl top 10-ben benne lenni, de ezt valahol gondoltam is, hogy már most lehet csalni a játékban. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák