Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz fery02 #396 üzenetére

    Nálam előbb jött a Karácsony és van már minden jóság a garázsomban. :DDD

    19. chapter 10. verseny (ezen kívül a boss lenne vissza). Igazából én már egy ideje trú free-to-play módban játszom (értsd: csaltam), így se arany, se benzin, se semmi nem probléma. Ezért nem is írkodtam, hogy na én már itt járok, mert hát így könnyű. Viszonylag.

    Egy biztos, földi halandó, tisztán nem fogja végigvinni a játékot. De ha beleölsz tíz-százezreket, akkor sem. Lent láthatod, milyen autóval sem lehet megcsinálni ezt a hülye versenyt.. És nem én vagyok béna, már vagy 50-szer nekifutottam, nem koccanok, se semmi és mégis egy-másfél másodperccel elmaradok a cél előtt. Szerintem az EA-nél sem mentek még el eddig vagy nem tudom. Próbáltam máshol driftelni, vagy épp nem driftelni, stb de esélytelen.

    Nyilván így nem volt nagy teljesítmény eljutni idáig, de ezt legalább élveztem. Meg elvileg a későbbiekben lesz benne nyílt világú autókázás, az meg érdekelni fog.

    Na szóval itt a verda. Elmondom neked, hogy ez több óra doboznyitogatás eredménye. :))
    És láthatod, van még 2 cucc, ami fejleszthető... lenne, ha kapnék olyan alkatrészt. Eddigi tapasztalatok alapján úgy 1000 (!) doboz után meglennének, de már beleuntam. Nyitni még okés, eladni már necces, mert háromszor kell taperolni a képernyőt, hogy egy alkatrészt eladj, szóval sokáig tart.
    No, ennyire fair a játék.

    Én aztán tényleg a warez, meg lopás ellen vagyok, de pont az ilyen szopatások miatt vagyok úgy, hogy F2P játékok korlátait vagy megkerülöm így vagy úgy, vagy hagyom a túróba. Hozzáteszem, egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyen játékkal játszottam. Az ingyenes játékokat én nem is szoktam nézni Play Store-on.

    Ezeket csak azért körmöltem le ide, hogy pénzt ne adjatok ki többet a játékra, mert felesleges.

    Hogy hogy lehet trükközni, azt meg ne kérdezzétek tőlem, neten könnyen megtalálni. Root kell hozzá egyébként.

Új hozzászólás Aktív témák