- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- One mobilszolgáltatások
- Yettel topik
- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Google Pixel topik
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
-
Mobilarena
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
04ahgy
nagyúr
válasz
f1alonso #36170 üzenetére
Az AsRock AMD lapok hajlandók az általuk nem annyira szeretett RAM-okat DDR3-800MHz-re (400MHz valós) belőni. Manuálisan állítsd be a BIOS-ban a megfelelő frekvenciát.
A 3 modul single-ben, vagy aszimmetrikus dualban menne.(#36171) Qru: Ha a gyártó az effektívet (1600MHz) adja meg, ami a valós (800MHz) duplája, akkor a CPU-Z által jelzett 400MHz valós nem akaródzik kijönni... Ott bizony csak DDR3-800MHz-en üzemel a RAM.
Nem csak az LGA1366-os procik memóriavezérlője támogat triple-channel üzemmódot. Az LGA2011-eseké is, meg például az Opteron 6000 series is (Quad channel képes proci is tud triple-t ugyebár).(#36172) Alu: Semennyire. Megcsinálod a bootos pendrive-ot a telepítővel, utána a HDD-t le is húzhatod, pendrive-ról bootol, windows nem kell neki.
(#36173) Neptunfű: A 800MHz-es Geil Ultra emlékeim szerint 2V-os RAM alapból. A 4 modul jobban megterheli a VDIMM VRM-et, és valószínűleg a 2,1V-os beállítást használva, a fellépő feszültségesés kompenzálódik. (Tehát a valós fesz kevesebb a beállítottnál, csak a 4 modul miatt több a feszültségesés, mint korábban).
HGyu
-
Apollo_21
addikt
válasz
f1alonso #36117 üzenetére
Biztos igazad van bár nálam aztírja miután..nemhasználom gépet..és elmegy monitor suspendbe h önnek lassú a gépe..kérem kattintson ide..és kihal mer h nincs memória
A kérdés..win7be a videokártyának adott memória hol kapcsolható ki? Biosba neküldjetek nincs benne olyan menü soha nemis volt nem is lesz!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen légkondit a lakásba?
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- AliExpress tapasztalatok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- XIV. Leó pápa szerint a politikusoknak kezdeniük kell valamit az AI-veszélyekkel
- Óra topik
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- BestBuy topik
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- Kingston Fury Beast 32GB 6000MHz DDR5 CL30 RAM (KF560C30BBE-32)
- Crucial RAM 32Gb Kit (1x32Gb) DDR5 5200MHz (ou 4800MHz) INGYEN FOXPOST
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Trident Z RGB 6600MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- több db DDR4 laptop ramok 2x8Gb (7e) 2x16Gb (18e) és 2x32GB (35e) párban garanciával!
- AKCIÓ! 16GB (2x8) G.Skill Trident Z RGB 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 16GB RAM 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! R5 8400F / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol extra kontrollerrel dokkolóval
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest