Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lesliefox

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tizen éve vagyok Telenor felhasználó és egy kicsit elbizonytalanodtam... Lejártak a hűségeim XXL csomagokra, de mivel kihasználatlan részemről ezért tervezek leváltani HIperM net és talk csomagra. Persze már bőszen telefonálnak nekem, hogy kihagyhatatlan ajánlatokat kaphatok...ezek eddig majd hogy nem mindig megegyeztek a weboldalon konfigurálhatóakkal. Nekem most fontos lenne, hogy legyen a Telenornál is eSIM már nyár végén volt 1-2 üzlet ahol bár főalatt nem hivatalosan azt lebegtették be nekem, hogy lesz eSIM sőt még Apple Watch is úgy hogy megéri nekem maradni. Hát úgy fest ha ilyen lesz is idén már ilyen nem lesz... Természetesen hívtam ügyfélszolgálatot is és még ezen kívül jártam még 3 másik üzletben is, ahol persze ellenkező tájékoztatást kaptam. Gyanítom az utóbbi a valós tekintve, hogy nincs még bejelentés alatt sem az eSIM. Szóval ettől felbuzdúlva elkezdtem kacsingatni a Telekom felé ahol kicsit rugalmasabb a szolgáltatási kínálat(nekem elég lenne egy korlátlan beszélgetés 10GB körüli internettel, de az ilyen jellegű csomag már megszűnt náluk.) Hipercsoportom is van és megint körbe jártam azt az uszkve 5-6 boltot és felhívtam az ügyfélszolgálatot a további lehetőségeimmel kapcsolatban. Ismét szembesültem a már sokszor előfordult problémámmal... nem érzem egységesnek a tájékoztatást vagy esetleg valahol dezinformálnak...Természetesen itt is megtörtént hogy egyszeri ajánlat és megkaptam ajánlatként az új belépők számára is elérhető csomagajánlatot. Viszont volt 1 üzlet ahol azt az infót kaptam, miután bedobtam, hogy megnézem ezeket a magentásokat... hogy van egy speciális csoport aki speciális ajánlatokat adnak hatalmas kedvezménnyel(ebben igen szkeptikus vagyok), de velük úgy mond alkudozni kell. Ez valóban létezik? Valaki már tárgyalt ezzel a pseciális alakulattal? Teszem fel a kérdést, ha nem fenyegetőzöm úgymond a váltással, akkor zokszó nélkül megkötöm azt a csomagot amit esetleg lehetne olcsóbban is kapni... Lehet számomra új ez a mentalitás, sőt szinte biztos, de én személy szerint ezért szeretem a DIGI(Budapesti szolgáltatásait)-t, mert olyan amilyen, néha nagyon furcsa és fapados, de konkurenciához képest jóval alacsonyabbak az árak és a szolgáltatások is jók. Én speciel ha valami olcsóbb és néha problémás azt könyebben lenyelem, mint jelen esetben amikor egy fizetés jelentős részét otthagyom nekik havonta és megvezetve érzem magam. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra és minden segítséget szívesen fogadok!

    Köszönöm, hogy elolvastátok!

Új hozzászólás Aktív témák