Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz vhunor #17542 üzenetére

    Sokat számít a ház hűtése, vagy pl. az, hogy van-e venti a CPU felett, ami rátolja a VGA melegét a lapra. Jobb házakban az oldalsó ventit lejjebb teszik (HAF932), vagy a mostanimban külön lehet VGA és CPU fölé is tenni.

    BMW001: Ezek miatt mondom azt, hogy erős fenntartásokkal kell kezelni minden tesztet, amit az ember nem saját maga csinál. A "hivatalos" tesztek mind érdekvezéreltek, mert még ha nem fizetnek is külön egy-egy eredményért, a tesztelőnek érdeke megtartani a szállítóját, ergo nem fogja azt mondani pl. egy új, drága hűtőre, hogy az rosszabb, mint egy régebbi. Az igazság majd akkor derül ki, ha kijön egy még újabb hűtő (persze az igazság nem fogja érinteni az újat). :DDD Pont, mint a játékoknál. Amúgy különösen érdemes megnézni a ventifordulatokat, ahol meg nem jelzik, esetleg még a környezet pontos leírását is mellőzik, azt a "tesztet" messze kerülni.

    Nippon: Amit te csinálsz, az nem kamu, ha csak nem akarod átverni magad.

    14adam: Már ha nem derül ki. ;)

    HSM: 1.088V-on van meg a 3.4GHz-em, tegnap lőttem be ezt is 7-8-7-16-ra 8-8-8-20 helyett (everest memtesztben rögtön látni az eredményt). 7128 a QPI, és 3564 az uncore. Stock cooler pont elviszi még LinX alatt kb. 80°C-ig.

    pitbull93: Az i920 is elég az 5970-hez, abba a felbontásba még tuningolnod sem nagyon kell. Hűtőt vehetnél valami PWM-eset, és HAF932-be az egyéb ventik is fölöslegesek. CL9-es RAM-ból inkább vegyél 1866-osat v. 2000-eset, 1600-asból kapsz jobbat is. Ventiszabályozó is fölösleges. MIért supercomputer-t veszel? Használod valamire az extra slotokat? Sztem a géped fele kb. pénzkidobás. Akkor már inkább valami 7-800W-os, 85+ tápot szerezz be.
    GTA4 simán szar, erős konfiggal sem lesz jobb. Viszont van hozzá tudtommal mod.
    A CF meg sok játékban kalapszar, vagy még az sem.

Új hozzászólás Aktív témák