Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #17023 üzenetére

    Az Intel is nagyívben kakál a régebbi csipszetjeire, nyugodtan hidd el... Arról pedig nem tudnék, hogy az AMD szándékosan rontaná a régi VGA-i sebességét driveresen... Nekem 3 évig volt egy 9700-as radeonom, és minden játékkal tudtam gond nélkül játszani.... És a 4850-4890-ekkel is ez volt a helyzet. És most se lassult a 4890-em egy centit se a legfrisebb driverrel, pedig már rég 5000-es széria van.... :U Az AHCI példa pedig elég rossz, én is megszenvedtem egy Inteles-notival, mire megtaláltam az épp hozzávaló, megfelelő alacsonyszintű drivert. És nem az Intel honlapján találtam meg a megoldást. Ennyit az Intelről. (Arról nem is beszélve, hogy a noti esetleg vacak BIOS-a is lehetett nálatok ludas.)
    Barátomnak raktam össze nemrég egy AM3-as Phenom2-es rendszert, és úgy megy, mint az álom, minden pöcc-röff azóta is... :U És szintém egy jóbarátomnak évek óta hibátlanul megy az X2-es Athlonja... Amúgy az is csak egy mítosz, hogy az NV driverek hűdejók... Volt nekem egy GTX260-am, mikor vettem, senki nem mert ajánlani hozzá drivert.... Az összes frissnek volt valami nyűgje....

    (#17025) katt777: Én még emlékszem, mikor megjelentek a 4800-as radeonok, mekkorát estek a GF-ok árai... Hogy ne legyen akkora felháborodás, még vissza is téítették a különbözetet a nagyobb gyártók, akik asszem 30 napon belül vették, ekkora pofátlan csökkentést nem volt merszük lenyomni a vásárlók torkán nekik se...
    Amúgy az 5870 még mindig nem 82K.... Inkább 90-100 még mindig... :U (Nyilván, aki akkor vesz, amikor még új, meg hiánycikk, az bukni fog rajta, ez egyértelmű...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák