- Nem nyílnak a Foldok?
- Vízálló ventilátort kaptak a K13 Turbók
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- iOS alkalmazások
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Magisk
- Yettel topik
-
Mobilarena
Ez a topik a Canon EOS DSLR digitális tükörreflexes fényképezőgép vázaival és a velük kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
nkmedve
őstag
válasz
marcyman #32976 üzenetére
430 ezer jó árnak számit arrafele? Én itt romániában a legjobb/megbizhatóbb online shoptól kb 370ezerért tudnám megvenni a 6D-t (cashback-et beleszámitva).
Eddig sokalltam az árat de ha ez olcsónak számit és emelkedés várható hamarosan akkor lehet elgondolkozom rajta megint. -
copass
veterán
válasz
marcyman #32976 üzenetére
szürkeimportos valószínű vagy nem ért még oda az emelés!
onnan érdemes venni ahol van pénzvisszatérítési akció. -
role_of_72
tag
válasz
marcyman #26447 üzenetére
Tudja igen, és (nekem) hatalmas segítség a kezdetek óta.
Még ami beugrott, hogy pl. a 8mm-es Samyang halszemmel nagyon nem jól méri a fényt nálam valamiért.. de ugye azzal az obival semmi elektromos kontakt nincs, talán ennek is betudható (vagy a nagy látószögnek). A többi obival nincs gond, még az m42-es csodákkal is pontos
-
role_of_72
tag
válasz
marcyman #26443 üzenetére
Nekem 450D-m van, ez volt az egyik első LV-s Canon váz, és igen, tudja. Exp. Sim. (gondolom exposure simulation) a feature neve és egész jól teszi a dolgát. Nem hiszem hogy rosszabb lenne az újabb modellekben.. de ha mégis, majd kijavít akinek valami kurrensebb váza van.
Annyi, hogy ha már túl hosszú záridőt állítasz pl. be, nem biztos hogy le tudja követni a változást, ekkor villog az Exp Sim ikon.
A másik dolog, hogy ha rekeszt állítasz, akkor az élőkép világosságában leköveti a változást, de a rekeszt valójában nem ugrasztja be magától. A rekesz beugrasztó gomb viszont ekkor is működik, szóval a DOF preview is megoldható
Nikonokkal kapcsolatban én is olvastam, hogy talán nem tudnak ilyet (D750 topik valami külföldi oldalon), de azt írták, hogy ott is bekapcsolható.. De Nikont végképp nem tudom. Azért gáz lenne ha ezt nem tudná..
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Olympus pl5, Panasonic 20 1.7
- Canon EOS 1300D gép szettek, objektívekkel, kiegészítőkkel (1400 - 7900 expos gépek, újszerűek! )
- CONTAX ZEISS AUTOFÓKUSZOS OBJEKTÍVEK SoNY E vázakhoz
- CANON EOS-1D X MARK III - újszerű - ~62k expo
- Csere is érdekel! Canon C100 super 35mm cinema kamera +Canon EF-S 18-135 obi +Power Zoom adapter
- KÖZEL FÉLÁR! Apple Magic Keyboard, Mouse, Trackpad, Pencil, Smart Magic Keyboard Folio, Watch szíjak
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy Z Fold5 , 12/256 GB , Kártyafüggetlen
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Router
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest