Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #21621 üzenetére

    Nem egészen értem, hogy mit is akarsz...

    1.) Flash GPU gyorsítás kikapcsolásával szarabb minőségű lesz a flash (ofkórz), viszont nem fog összeomlani, vagy AMD driver összehányni Magát és zöld lenni a flash tartalma.

    2.) Flash GPU gyorsítás ON, minden flash jó minőségű lesz. Ezzel most mi a probléma?!

    Ha engedélyezed a flash gyorsítást, akkor zöld lesz a flash egy idő után, vagy mi?! Ha igen, akkor Nekem is volt nem kevés ilyen Radeon 5850-essel és előző Radeon VGA-kkal is. Ez a hiba nem flash és nem böngésző hiba, hanem VGA driver hiba. (bár sokan mondják, hogy Náluk semmi probléma és szintén AMD kártyákat használnak) Én el is hiszem, de többek között ezért is váltottam nV-re, mert meguntam az AMD driver-es szerencsétlenkedéseit. Nem csak 3D-ben, de 2D-ben is bug-os (UVD szinten összeomlik; egér hol az egyik, hol a másik sarokban akad; ...) A szerencsések meg örülnek és Nálunk nincs semmi anomália.

    3.) Olyat nem tudsz, hogy kiváló minőségű flash és mindezt GPU gyorsítás nélkül. Főleg nem egy 1080p-es videónál. Szerintem Nálad is inkább lesz VGA gyanús ez a probléma, mint flash; vagy böngésző; ...

    Egy flash videó a VGA driver és UVD szint miatt lesz szép. Ha kikapcsolod, akkor Én annak nem látom értelmét, hogy minek nézegetni a 720p-s és 1080p-s flash-eket, ha már eleve butított VGA-val nézzük.

    (az igazsághoz hozzátartozik, hogy teljes gépcserém lett végül is, de először nV VGA volt - talán egy PNY GTX 570 épp Tőled)
    :)

    DX11-es Flash-ből RC-t nem, csak Béta 2-őt próbáltam, határozottan jobb volt, mint a mostani 10.3-as, csak azzal meg Inda videók nem mentek.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák