Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenomen

    csendes tag

    válasz raczger #1001 üzenetére

    Ugyanez történt velem is: feltettem a 2.0.0.3 verziót, mire a ZoneAlarm blokkolta a kommunikációt. Újratelepítettem a Firefoxot (a régi 1.8.x.) verziót), minden klassz volt, majd frissítés után ismét nem megjeleníthető oldalak ...

    Érdekes, hogy a ZoneAlarm nem a valódi utolsó módosítási dátumokat jeleníti meg a Firefox (és egyes más alkalmazások) esetében, sőt a 2.0.0.3 verziót nem ismeri meg.

    Legyaktam a ZoneAlarmból a Firefoxot, majd feltettem ismét, de akkor sem az aktuális adatokat mutatta...

    Nekem úgy tűnik, nem feltétlenül a FIrefoxban van a hiba. Arra tippelek, hogy az alkalmazás jellemzőiből a ZoneAlarm képez valami egyedi azonosítót (ujjlenyomatot), amelyet valahogyan módosít az alkalmazások frissítésekor; és mintha ez a módosítás nem működne most. (Persze nem tudom, hogy ez az ujjlenyomatosdi valóban így van-e, de nekem magyarázat lenne).

    Egyébként pedig fogalmam sincs, hogyan lehetne együttműködésre bírni a 2.0.0.3 Firefoxot és a ZoneAlarmot (ami nálam 6.5.737.000 verziónál tart).

    Ötletek? :))

Új hozzászólás Aktív témák