Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    Sziasztok!

    A következő furi dolgokra lettem figyelmes, nem tudom más tapasztal-e ilyesmit:

    1) Az elmúlt hónapban el lett fogyasztva 4 GB net, ami nem egy szokványos dolog. Elvileg a messenger zabálta meg az egészet úgy, hogy csak chatelek.

    2) Amikor a telefonomon be van kapcsolva a mobilnet, akkor mivel a gépem közelében tartom, a hangszóró kiad ilyen kis pattogó hangot néha (hangszóró közelében intenzívebb). Ha kikapcsolom a netet akkor nem.
    Na már most, ha ki is van kapcsolva, akkor is ad ki most hangot a hangszóróm. Csak akkor nem, ha elviszem a telefont a gép közeléből. Ez nem tűnik normálisnak.

    Főleg a második furcsa nekem. Ez lehet egy hülye update következménye? Vagy inkább újra kellene tennem a telót? Olyan, mintha használna valami kommunikációt a teló annak ellenére, hogy azt mutatja hogy ki van kapcsolva.

Új hozzászólás Aktív témák