- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
imibogyo
veterán
válasz
AxBattler #26979 üzenetére
Ja, mert csak a házat linkeltem be (mert idő közben azzal is haladtam), amúgy sokszor nagyon lassan töltenek be a képek és nem tudom miért, de azért betölt.... Itt van az adapteres kép, de linkeltem már ezt is, és nem mókolt táp. Teljesen gyári, majd nyáron kap festést.
A mélysége azért nem lenne uATX...
Persze az addig tiszta sor. Mondjuk magam ellen beszélek, mert a mostani ITX házamat is nagyobbra fogom marni (ha elkészül az új marógép). Azt még nem tudom, hogy a magassághoz fogok-e hozzáadni, vagy a szélességhez. Ugye eredetileg nem terveztem dVGA-t, de most úgy néz ki majd jön egy passzív 750Ti az elkövetkező egy-két hónapban. Viszont a táptól nem férne most be. Vagy magasabbra marom egy jó 10 centivel (és akkor a vinyó is bekerül a házon belülre), vagy szélesebbre marom egy 5 centivel (hasra érték), mert most cpu hűtőböl is csak egy jó 120-130mm-es darab fér be (HR-02 Zero, vagy HR-22 a cél) és akkor a dVGA szépen elfér az állított táp mögött (plusz a vinyó ekkor is bekerülhet a házon belülre). Egyszerűbb lenne elfektetni a tápot persze, de akkor meg nem tudom elrendezni a panel-táp mellett (kb. 1 centit rálóg az oldalsó nútra a tápegység nem lehet felrakni az oldalfalat, nagyon meg nem szeretném bezsúfolni, mert ugye csak az első két 500-as venti van (ezek sem állandóan), a többi cucc passzívan leledzik).
Új hozzászólás Aktív témák
- Itt van az ASUS legfrissebb, AMD platformra épülő mini PC-je
- Ubuntu Linux
- Synology NAS
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Oroszok csomagolják ki a még be nem mutatott iPad Pro M5-öt
- Hisense LCD és LED TV-k
- Vicces videók
- BestBuy topik
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 137 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 256GB
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest