Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz EyEsOnU #11090 üzenetére

    Egyrészt kijöttek az új Shuttle-ok, másrészt nem vagyok modder, csak annak képzeltem magam (meg tesómat)
    Amikor meglesz a Shuttle-om arról logoutban írni fogok :P
    Valószínű, hogy szülinapi ajándék lesz decemberben vagy valamennyire előrébb hozom ;]

    Amúgy ugyanezt csináltam régen barebone topikban is, kismillió ötletet leirogattam, amiből nem lett semmi... :(

    Ez a Shuttle projekt végleges már, csak idő és pénz kérdése. Kivárom a Z77 kijövetelét (addigra Ivy Bridge szerintem már pár hónapos lesz Shuttle tempóját ismerve...)
    Szóval nagyon már nincs min ötletelni. Majdnem minden alkatrész le van már írva txtben.
    Modding csak egy mesh modding lesz VGA oldalán, arra majd keresek moddert, mert két vágásra nem érdemes szerszámot venni, meg nem is bízok magamban.

    Aláírásom törlődik/változik is, szerencsére a kis Shuttle nem kerül kuka mellé. :R

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák