- Kétezer eurós csomag lehet a Vivo X300 Ultra
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Apple Watch
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Fotók, videók mobillal
- Már megint a Galaxy S Próról pletykálnak
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Hamarabb hajtogathatod az iPhone Foldot, mint vártad
- Google Pixel topik
- Honor Magic8 Lite - a félig sikerült bűvésztrükk
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
canniball
nagyúr
válasz
ZCoyote
#3035
üzenetére
"A beszerelt alaplap fölé pontosan hová esik a Scythe venti? A proci fölé?"
Mivel relatíve elég nagy a rács a tetőn/oldallapon emlékeim szerint mindkettő fölé (de mérget azért nem vennék rá, megnézni meg nem tudom mert már eladtam)."A gumicsavar a szellőző lyukba megy vagy fúrni kellett hozzá?"
Nem kell fúrni, át lehet húzni rajta."3,5"-os vinyó van benne? Ha igen milyen meleg? Mert ha jól emlékszem ezekben a házakban (202,302) elég gyatra a vinyó elhelyezkedés-szellőzés"
Egész pontosan nem gyatra, hanem nincs. Nekem SSD volt benne, azzal nem volt gond.
Viszont olvastam panaszt olyantól akinek 3,5" HDD volt benne és én tuti nem kísérleteznék vele, legfeljebb 2,5"-ossal, azt is csak fenntartásokkal."...anno én is szuttyogtam vele csak más alaplappal."
Ezért is írtam a lapot, mert ugye nem mindegy mekkora a borda. Pl. a GSEJT fölé simán beférne egy 25mm magas venti is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gigabyte FXA-990-UD5 / Beszámítás OK!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B250F GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ADATA 32GB DDR5 4800MHz CL40 - Új, 1 év gar - Eladó!
- Kingston FURY Beast RGB 16GB (2x8GB) White RGB Special Edition DDR4 3600MHz CL17 KF436C17BWAK2/16
- Kingston HyperX 16 GB (2 x 8 GB) DDR3-1600 MHz memóriapár
- Asus RP-AC87 AC2600 Wi-Fi range extender
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- HP ZBook Fury 17 G8 i7-11800H 32 GB RAM 1TB SSD NVIDIA RTX A3000 Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4680
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black használt, szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Viszont olvastam panaszt olyantól akinek 3,5" HDD volt benne és én tuti nem kísérleteznék vele, legfeljebb 2,5"-ossal, azt is csak fenntartásokkal.

