Hirdetés
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- iPhone topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HeavyToys
senior tag
válasz
#75912448
#20808
üzenetére
Talán érdekes összehasonlítás:
Az itthoni Celeron J1900-as 4 magos magonként 2 Ghz-es Turbóval 2,4 Ghz-es SOC, a CineBench 11.5-ben 64 bites módban nálam 1,78 pontot csinált.
Ha hinni lehet a belinkelt tesztnek, akkor az AMD APU-ja, ugye 2,04-et. Na most fogyasztásban még nem tudom a különbséget, plusz én paneltáppal vagyok felszerelve, de szerintem itt az Intel lesz a jobb (10W TDP miatt is-Idle is).
Azonos órajel mellett csak a cinebench programból kiindulva, ha a Celeron J1900-4,5s teljesítményét 100%-nak vesszük, akkor 112%-ot teljesít, tehát picit jobb azonos órajelen. De hangsúlyozom egy "fiktív" teszt és 1 tesztprogram alapján írom ezt.
Na most az Intel grafikus egysége ugye játék szempontjából teljesen halott ügy, médialejátszásra viszont megfelelhet. Sajna 24p képes megjelenítő hiányában ezt nem tudom tesztelni.
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Szemüveges topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD CPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Projektor topic
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Assetto Corsa Rally
- További aktív témák...
- Törött Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3654, 100% Akksi
- Új, Felbontott Bambulab P1S / P1S Combo! ÁFÁ-s! 1 Év garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 100% Akkumulátor
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 8GB I 256GB SSD I 14" WQHD Sérült I W11 I CAM I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


