Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUresz

    tag

    válasz Saccco #14346 üzenetére

    Ezen most kacagok! :)) :))

    Emlexem, mikor en a tarantulaval kezdtem, egesz hamar ratalaltam a PETG-re, szerettem is vele nyomtatni.
    Amikor ide irtam, akkor sokszor irtad, hogy igen igen majd kiprobalod ... de meg nem erzed a kenyszert, mert midenre jo a PLA.

    Nalam most hatterbe kerult picit a PETG, olyan projektek jottek be, amihez jobb volt a PLA es voltak olyanok, ahol a "lebomlo" kornyezettudatos alapanyag is szamitott.

    eSun viszont bosszant.

    Nalam beepitett szekrenyben orias muanyag, fedeles dobozban laknak a gurigak. Van meg bent 1kg-os "ne edd meg nem lesz neked jo" zacsi. A regi tekercsek, amibol azert keveset tekerek be, boven 1,5 evesek, ez a szaritas meg tenyleg nem hulyeseg.

    Masik tema: en is a PA + retract + sebesseg -el kuzdok, egyszeruen nem lesz olyan szep. Az asztalom tele van a PA ajanlott keretekkel, marvinokkal, stringing teszt oszlopokkal. Viszont imadom nezni a gepet, ahogy mozog, feher eSun (#&&#$) van epp rajta es a fekete asztalon nezni az iveket, ahogy rajzolja, egybefuggo mozdulatokal ... szep.

Új hozzászólás Aktív témák