Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- iPhone topik
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Íme az új Android Auto!
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Fotók, videók mobillal
- Nagy aksival és erős hardverrel megjött Magyarországra a Poco X8 Pro és Pro Max
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wolfskin
őstag
ide converter kell, pl. xrecode, vagy bármilyen "audio converter" by google.
a grebbelés fizikai adathordozóról való -lehetöleg hibamentes - beolvasás és konvertálás. ebben az esetben csak a kodek minősége és beááltása fontos. a lame a legjobb, a hydrogenaudio oldalon van egy csomó tipp a konfigurálására. vagyis ha a minőség és méret közt kersed az optimális kompromisszumot. ha méret nem számít, akkor 320 fix bitráta. de nem ártana előtte elemezni, hogy mi az és milyen minőségben van tömörítve, feleslegesen ne kódold a semmit. -
sszever
őstag
Miért kellene ismeretlen partícióként látni?
Ha mindkettőre WIN-t teszel, soha nem lesz ismeretlen partíció, de elrejteni sem rejtheted, a bootloadernek látnia kell.
Ha egyik win. másik linux, akkor a win részére a másik simeretlen lesz, de linuxnak nem. (win nek sem, ha 1-2 kiegészítőt feltelepítesz) -
j.bravo
addikt
Kérdezek is...
Olyan progit keresek, ami alkalmas adott típusú állományok (mondjuk mp3 formátumú zenei archívum, avagy megfelelő fájlnévvel ellátott fotók) ''katalogizálására'':
- beadagolhassam neki egymás után a CD-ket, DVD-ket, amik már ugye kismillió mp3-at tartalmaznak, legtöbbször könyvtárakba rendezve.
- a program felépítene (akár emberi segítséggel) valami adatbázist,
- amiben később ha rákeresek mondjuk dalcímre, akkor megmondja hogy melyik cd-n/dvd-n van.
- az adatbázis nem túl nagy, azaz lementhető; oprendszer reinstallkor visszaállítható
- ja és persze ingyenes.
[Szerkesztve] -
-
(Bundás)
addikt
Evvel én is próbálkoztam régebben! Gugliba találtam is valami mp3tomid programot, de ritka rossz volt, szerintem újra kell komponálni a zenét a gépen kottából, más értelmeset nem tudok! Midből meg kókányolással úgy lehet, hogy elindítod pl. winampal a mid-et, a hangkezelőben a felvételt átállítod kimenő hangra, vmi recorderrel meg felveszed!

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Microsoft Office 2024 Home Business dobozos
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Microsoft és egyéb dobozos és OEM szoftverek
- Dell Latitude 5401,14" FHD,i7-9850H,16GB DDR4,512GB SSD,WIN11,ÚJ AKKU
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte M32U Arm Edition 31,5 144Hz IPS 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Ventilátor bazár /NZXT/CORSAIR/LIAN LI/DEEPCOOL/ZALMAN/120MM/140MM/VEZÉRLŐK/LED KIT-ek/
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest













innen letöltheted:

