Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    válasz Jamboo529 #3827 üzenetére

    3,5ös vinyó? mert a 2,5 ös beszerelésével lehet problémád, 3,5ös bővítő kerettel lehetne csak, vagy valahogy házilag... mert sineket kell szerelni a hdd oldalaira és úgy csúszik be.

    hát a hang nézőpont kérdése, halk duruzsolás mint a gépemé :) ha nincs más zajforrás a szobában akkor hallod, de másik szobába nem hallatszik át.
    cserélni mindent lehet, csak találni kell ilyen méretűt, de szerintem inkább csak a szabályozást kellene megoldani.
    Torrent úgy van, hogy a beépített az 10et tud egyszerre kezelni, így komolyabb torrentezéshez ez nem jó. viszont más olyan nas-t nem fogsz találni amiben ez jobb lenne.
    csak házi barkácsolással lehet, itt is volt róla egy írás: http://logout.hu/cikk/zyxel_nsa-210_es_a_transmission/bevezetes_ffp-stick_telnet.html
    én még nem próbáltam ki de 90%ban kell hogy működjön a 310 és 320on is.
    dettó 25ös upc.
    igen van nyomtató szerver és streaming is.
    nálam most 10%a foglalt a memóriának, media szerver megy a többi nagyjából ki van kapcsolva rajta. (ftp, torrent, stb)
    szerintem ezzel a résszel nem lenne gond.. de passz...

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák