- Netfone
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- Milyen okostelefont vegyek?
- Végre bemutatkozott a Google Pixel 4a
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”
Új hozzászólás Aktív témák
-
MobilosFeca
tag
Sziasztok, egyik jóbarátom szeretne Gamer Pc-t építeni ebbe a gépházba: https://edigital.hu/szamitogephaz-tap-nelkul/zalman-hd501-szamitogephaz-p305012
A ház és az SSD megvan, még 400000 Ft lenne a projektre. Ha valaki, aki tisztában van a jelenlegi hardver-helyzettel segítene, azt nagyon megköszönném, mert az utolsó gépemet én vagy 5 éve raktam össze.
Üdv, Feca
Edit: kijelző megvan, az sem baj ha egy jó vezeték nélküli bill és egér is belefér az árba.
[ Szerkesztve ]
-
MobilosFeca
tag
Sziasztok!
pár napja kértem, hogy segítsetek nekem összerakni egy alaplap+cpu+ videókártya+memória+táp kombinációt, amin könnyedén megy a hd youtube+filmek és a sims, nah meg a heroes 3 60 rugóért. Akkor elfelejtettem írni, hogy jó volna, ha lenne rajta legalább 1 de inkább 2db ide port. Most újra a segítségeteket kérném, mert az elmúlt pár évben annyira nem foglalkoztam számítógépekkel, hogy azt sem tudnám, hogy hol áll a fejem, ha betérnék egy számítógépes boltba vásárolni.Egyébként pár napja ezt az ajánlatot kaptam:
ALAPLAP: ASRock FM2A55M-DGS ~ 13k
CPU: AMD A10 X4 5800K 3.8GHz FM2 ~ 30k
RAM: Kingston 4GB (2x2GB) DDR3 1866MHz ~ 7k
VGA: Integrált ~ 0k
TÁP: FSP 400 ~ 9k -
MobilosFeca
tag
Sziasztok! 60k környékén össze kéne hozzni egy alaplapot + procit + videókártyát + memóriát és tápegységet. A fő szempont aminek meg kell felelnie a gépnek az az akadásmentes sims 3
+ hd youtube és filmek.
Előre is köszi minden segítséget
-
MobilosFeca
tag
Sziasztok!
85-ből kéne játékra összehozni egy gépet. Alaplap, memória, videokártya, processzor kell a többi alkatrész a régi gépemből jön. Mostanában nem kísérem figyelemmel annyira a dolgokat, hogy tisztába legyek vele, hogy mi lenne a legjobb. Örülnék, ha valaki segítene.
Előre is köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!
- Projektor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Futás, futópályák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Ukrajnai háború
- Tudományos Pandémia Klub
- Visszafogott árazású, 300 Hz-es monitor az AOC gondozásában
- Házi hangfal építés
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- ÚJ MSI Core I5 12400 Gamer MAX PC 6X4.0GHz 16Gb DDR4 512GB NVME SSD RTX 2060 SUPER 8GB DDR6 2ÉV GAR!
- RPI 4 Service: komplett gépek (2, 4 és 8 GB RAM) összeállítása, alkatrészek
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R5 5600 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB GDDR6 AeroCool Ore FSP 650W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H170 i5 6500 8GB DDR4 256GB SSD GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 FSP CMT160 CORSAIR 750W
- Asztali PC V3 , i7 6700 , RX 5600 XT , 16GB DDR4 , 512GB SSD
- MSI Z87-G45 GAMING, I5-4570, 16GB
- Használatra kész PC (AMD Athlon II X4 640, 8 GB DDR3, 120 GB SSD, 3x200 GB HDD, DVD iró)
- NORGB Black&White Intel 7600k - Z270 - 2x8 3200MHz - RX570 - 240/1000GB - 700W 80+ Gold PC eladó!
- Casino Deluxe 2(Sierra) pc játékszoftver
- HP ProDesk 600 G6 SFF i5-10500 , 16 GB DDR4 , 256 GB NVMe
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest