Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Szulita28 #360 üzenetére

    Jöhetne már a cuccod, mert piszok kíváncsi vagyok mit produkál magas (1600-2500) ISO-n, és milyen az AF-je kevés fényben valamint úgy általában (pontosság és sebesség) a 20-as pogácsával :K

    Voltam ma Dunapláza Saturnban, akit esetleg érdekel: Samu NX-5 váz + 30mm F2.0 obi együtt 59.900.- :Y mondjuk a keresőkép és (talán) a kijelző is gyengébb mint az NX-10-é, de azért ez akkor is dúúúrva. AF-je érzésre lassabb és nem is olyan pontos mint a Panáé (csak ahhoz tudom hasonlítani), de ilyen zsebben tartós - rohangálós kattintgatósnak szvsz akkor is jobb mint egy kompakt.

    Taperoltam Pana GF2-t, is, a csatlakozófedél valami bazári a műanyag fülekkel (ez a G2-re is igaz) a kijelzője jobb mint az elődnek és az érintésérzékeny vezérlés is jópofa, sebességre talán még gyorsabb is, mint a sima menüben mászkálás. Fogásra nekem a GF1 jobbnak tűnik, viszont a GF2 mellett szól a "bárhova irányítható" vakuja.

    Pana G2 kereső tényleg faszányos méretű, a kép élethűségétől nem voltam meggyőzve, de a sima 14-42 kitobi volt fent, és a Saturn neonjai se erre vannak kitalálva, ami még érdekes volt, hogy nagyon útban volt a kihajtható kijelző, ha ilyen jellegű vázat vennék szokni kellene :D az viszont tetszett, hogy ki van pakolva egy csomó funkció a vázra.

    Volt 1-1 Sony alpha SLT33/55 de ezek már se súlyban se méretben nem ebben a mezőnyben fociznak :N és engem személy szerint idegesített, hogy a jól megszokott hátsó tárcsás vezérlés (Pana és Pentax is ilyen) után itt elsőtárcsa van.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák