- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Sony WF-C710N - átlátok rajta
-
Mobilarena
Vírusirtó Topic 2019
Új hozzászólás Aktív témák
-
riki
senior tag
válasz
Szellem. #16964 üzenetére
Hát ezek szerint,nem sokat változtattak az "ellopott" forráskodon. Így nem csoda ,hogy átjutottak rajta. Pedig elméletileg ott a Sonar ,aminek tudtommal az ismeretlen károkozók ellen kéne védeni a rendszert . A kommunikációjuk meg megér ,egy misét. Azért kíváncsi lennék a Pcmag tesztelői, ezt a blamázst mivel magyarázzák ?
-
válasz
Szellem. #16964 üzenetére
Azt leszámítva, hogy a Symantec-nek jár a virtuális tockos ki az aki nem használ másodvéleményhez egy másik terméket, pl. egy malwarebytes free-t? Mert ez már az én olvasatomban "kombinált biztonsági megoldás" sőt már az is ha létrehozok egy korlátozott fiókot a Windows-ban vagy egy linux live cd-t a bankoláshoz.
A hírből(a külföldiből is) hiányoznak a fontos részletek és erre meg idióta módon reagált a Symantec, mondjuk az köztudott, hogy a supportjuk régóta a malwarebytes-ot ajánlja a bejutott kártevők kitakarítására.
-
válasz
Szellem. #16740 üzenetére
Core 2 Quad 2,5GHz + 8 GB RAM és 64 MB cache gyorsítótáras 1 terás winchester és lefogta a gépet a BDIS. Ez kizárólag a jelenlegi verzióval van így, előtte egy fél évig szinte észrevétlen volt! A megfogja szó jelen esetben nem azt jelenti, hogy a procit terheli, hanem a winchesteren kezdeményez olyan tevékenységet, ami akasztja a gépet. Mintha scan menne folyamatosan, ha kell, ha nem. A többit pedig már leírtam.
Egyébként nem zavar, mert van mellette KIS és EAV licenszem is, bevásároltam...
Jobban mondva az utóbbi munkahelyi opció...
-
válasz
Szellem. #16744 üzenetére
Szerintem olyan beállítás nincs alapból bekapcsolva benne amit ki kellene kapcsolni és akkor még kevésbé fogná a gépet. A heurisztikánál szokott figyelmeztetni 1-2 dologra hogy ha bekapcsoljuk akkor az teljesítmény csökkenést eredményezhet, hacsak ezeket alapból be nem kapcsolták a 6-os verzióban...
-
válasz
Szellem. #16735 üzenetére
A W8 Security-t természetesen W8-as gépre tettem, de nagy hiba volt. Már a frissítések telepítésénél is úgy megfogta az egyébként elég erős gépet, hogy egy órába telt, mire újraindult és bootolás után is random módon dolgoztatta a vinyót. A BD IS W7-en csinálta ugyanezt mind a 3 gépemen... Egyedül az XP-n megy jól nálam az IS, ott szinte észrevétlen...
-
Daywalkerke
aktív tag
válasz
Szellem. #16496 üzenetére
Maximálisan egyetértek, ugyanis én pl. egy a tesztben nem épp a legjobb eredményt adó terméket használok már évek óta és már régóta nem kaptam be semmit, persze ehhez kellenek a megfelelő böngészőprogi kiegészítők+jó tűzfal is és havonta egyszer átnézetem a gépet Emsi+MBAM+COMODO CLEANING ESSENTIALS-al és eddig még mindig minden rendben(kop-kop
), de gondolom ez azért is van mert eléggé odafigyelek dolgokra(pl. amikor kritikus hibák jönnek elő mint most a JAVA-nal akkor addig tiltom azt az összetevőt, míg nem jön hozzá javítás) és az antivirus progit is eléggé custom módon használom(nem csak alapbeállításokkal).
Egy a lényeg, ha kedvelsz egy AV progit és be is válik nálad akkor ilyen tesztek végett nem érdemes lecserélni. -
válasz
Szellem. #16496 üzenetére
Nálam inkább azon van a hangsúly, hogy akik stabilan jók, vagy éppen gyengék, arra jobban odafigyelek. Ilyen szempontból a BD, KIS, NIS, GData, F-Secure alkotja a csúcsot, a sereghajtók között pedig az MSE, ESET, VIPRE van. Az "átlag" pedig az összes többi, amelynek egy jó része ráadásul ingyenes is. Az AV-TEST felmérései alapján a tavalyi évben ez volt a tendencia. A trendek ugyanúgy szignifikánsak az eltávolító képességben is.
Egyébként az av-comparatives-nál is hasonlóak az eredmények.
Vannak persze hirtelen változások is, de azok csak említés szintjén érdekesek, vészesen komolyan én sem veszem őket.
Ezzel együtt azt tudom mondani, hogy ellennék egy CFW+MSE (vagy éppen PCAV) párossal is, de valahogy igénylem az extra szolgáltatásokat, ha már elérhető áron vannak.
-
-
-
válasz
Szellem. #16134 üzenetére
DoS támadásokhoz még jó lehet Windows Server 2000-en...
Szeret botnetet kiépíteni a kis görcs, de ez ma már nem veszélyes, ha minden igaz. Bár ahhoz képest, hogy a legtöbb felhasználó talán még mindig XP-t használ (a világ viszonylag szegény keleti felén tuti) és valószínűsítem, hogy az olcsó kiszolgálókon sem Server 2008 R2 van...
A 2012-esről nem is beszélve...
Az viszont tényleg érdekel, hogy mostanság miért nincsenek egyéb kígyót-békát szóró szétfertőzött gazdagépek, amelyek csak úgy küldözgetik a férgeket a hálózaton...
Mi lehet ennek az oka?
-
válasz
Szellem. #16101 üzenetére
Valami csak van, az is lehet, hogy az eszköz gyári drivere fertőzött...
Meghagytam a férget, az autorun fertőzött részt már korábban leírtottam. A féreg nem látható, de ha nyomok egy scant, akkor ez fogad:
Egyébként az MBAM is látja, ha visszaállítom a fájlt és az autorun komponenst a KIS karanténjából (MBAM scan közben a KIS file-av ki van kapcsolva, különben a KIS hamarabb ráugrik, és az MBAM így nem jelez értelem szerűen):
Érdekes, hogy ha csak magát az exe kiterjesztést rakom vissza, azt nem látja az MBAM...
Ugyan, ez nem szomorú, hanem izgalmas...
Viccet félre téve, ez baromira veszélyes, és komoly jogi aggályokat vet fel a gyártóval kapcsolatban, mert ki tudja milyen kis huncutság ez...
-
blattida
nagyúr
válasz
Szellem. #16065 üzenetére
Szerencsére az ilyen hibrideket egyre többen használják (Panda, Immunet, Comodo, Prevx/Webroot), ám az igazán nagyok nem mernek/akarnak belevágni az igazi átalakításokba. pedig hosszabb távon elkerülhetetlen, egyrészt az általad is említett növekvő és már most is hatalmas adatbázisok miatt, másrészt e tradicionális technológia nem teszi lehetővé, hogy a terjedő mobil számítógépeken/klienseken mindig a legfrissebb adatbázis legyen, ráadásul úgy, hogy a folyamatosan növekvő sávszél igény mellett a gépek is minél gördülékenyebben, gyorsabban működjenek, lehetőleg minél kevesebb felhasználói közreműködéssel. Ez azt fogja eredményezni, hogy mindenkinél csak kliensek lesznek, mindenki a hatalmas, egységes és redundáns felhőhöz fog csatlakozni, ez az irány már a mobil eszközöknél, telefonoknál is látszik és szerintem a google további növekedését, erősödését hozza magával, valamint más cégek megjelenését a piacon.
-
flash7
tag
válasz
Szellem. #16063 üzenetére
Sziasztok!
Plag hozzászólásához kapcsolódó lenne kérdésem.
Régóta Kaspersky IS-eket használok, többnyire trial-t, és a beállításával sem foglalkoztam, főként azért mert nem is tudom mit mire érdemes állítani. Így mindig alap setup-al futottak. Közben néha olvasgattam fórumokat, és többnyire a másik ajánlott IS a Bitdefender volt, de soha nem próbáltam ki. (a külön AV, tűzfal stb az szintén a hiányzó tudás, és kevés idő miatt nem is érdekelt).
Mostanában csináltam mind az asztali gépen, mind a notebook-on egy rendszer újratelepítést. Az asztalin még nincs semmi biztonsági csomag, a notebookra viszont feltettem a KIS 2013-at. A jóval hosszabb boot-olás tényleg megvan, de ez engem nem igazán zavar. Működés közben viszont nem vettem észere jelentős "gépfogást".
De most licence-t akarok venni, és nem tudom KIS vagy Bitdefender.
A kérdésem az lenne, hogy mik az érvek és ellenérve a két program mellett, illetve ellen? (védelem, beállítás, gépfogás stb.)
A két licence egy árban van.
Egy másik kérdésem (mivel a Bitdefender-t nem ismerem) a Bitdefender Windows 8 Security az csak Win 8-on megy, vagy a skin-je hajaz a Win 8-ra? :
És programtól függetlenül mennyire érdemes energiát, és időt rakni a beállításokba egy lelkes amatőrnek? Vagy az alap is elég lehet egy mezei felhasználónak?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv.
-
szaki26a
aktív tag
válasz
Szellem. #15537 üzenetére
Dmz egyaltalan nem gaz. Gondolom van fent valami tuzfal feled de meg wines is eleg, hogy zarja a portokat. Ha portforwardot akarod eroltetni nezd meg van e vmi uj fw
. Illetve megy e ha udpre allitod. Mw 3 leirasba csak benne vannak a portok. Alltalaban server browsing mas portot hasznal mint jatekra kapcsolodas. -
válasz
Szellem. #15535 üzenetére
Ilyenkor a legegyszerűbb a favágó módszer, azaz húzz ki minden LAN kábelt a router-ből és reseteld ki. Persze ezt csak akkor, ha más egyéb beállításokat utólag vissza tudsz majd állítani(pl ha a routeren keresztül jön a net és pl PPPoE-t kell beállítani, stb stb, ilyesmikre gondolok)
Ha ezt inkább kerülnéd, akkor meg kell nézni, hogy milyen IP-n és porton akar kimenni az említett játék a netre, hátha az idők folyamán bizonyos IP tartományok korlátozva lettek, avagy port/port-tartományok is.
Ha ez megvan, akkor a router megefelő menüiben kell körülnézni.(Ha reset után is gond van, akkor lehet, hogy a védelmi progidban (tűzfalban) keresendő a "hiba", valamilyen szabály formájában avagy épp a játék LAN beállításaiban (bár játékokban nem vagyok otthon))
-
válasz
Szellem. #15357 üzenetére
Úgy tudom, hogy a 4.2-es Nodok lettek a Win 7-re optimalizálva, amelyek valahol 2010 elején jelentek meg. Azért is említettem a dolgot, mert 2009. 5. hóban a win7 még csak beta-ként létezett. Voltak gondok annak idején, mert akkor még Nodos voltam, de nem különösebben elvakult...
Emlékszem, hogy a 4.2.35-nél tűntek el a kompatibilitási gondok... Ezzel nem azt mondom, hogy a 4.0-sal nem megy, csak vannak vele gondok.
-
Black Plague
tag
válasz
Szellem. #15079 üzenetére
Tehát akkor megint egy "tipikus" magyar cégtörténet volt a Virusbusteré pedig a motort anno még a Microsoft is licenszelte a Forefront termékeihez meg ha jól tudom az Agnitum még mindig a Virusbuster motorját használja...
Ez szégyen a maygar IT iparra nézve azt hiszem
-
#41133696
törölt tag
válasz
Szellem. #15058 üzenetére
Persze ez tökéletesen előre látható volt, hogy majd jönnek az ilyen kritizálások az AV gyártók részéről és az is igencsak esélyes, hogy nem egyből, de pár hónapon belül - főleg a külsős AV gyártók azt tapasztalják, hogy a Windows 8-ra váltó júzerek javarészt megelégednek a Defenderrel - jönnek az antitröszt vizsgálatok illetve perek.
Az is simán belefér, hogy Európai módra, mint ahogyan történt a Media Player és a böngészőválasztó esetében, olyan Windows-t is kikényszerítenek amiben vagy nem lesz alapból bekapcsolva, vagy választani kell, vagy ki lesz belőle szedve a defender
(#15060) Vardar: A Windows 7-ben egy az egyben -sőt Vista esetében is - a Windows Defender található meg Microsoft Security Essentials néven. Annyi történt, hogy a Windows 8 esetében már nem a korbbi Windows Defendert pakolták bele, hanem a Microsoft Security Essentials-t és elnevezték Windows Defendernek.
-
mrszitya
senior tag
-
válasz
Szellem. #14855 üzenetére
Elméletileg novemberre ígérik, és elég nagy hibajavítások lesznek benne, amire amúgy baromira kíváncsi leszek. Én visszatértem az Fx-es dolgokhoz, mert nálam gyorsabb, mint a Chrome mostanság valamilyen oknál fogva. A Chrome azért nem megfelelő, mert kivették belőle az előzmények törlését bezáráskor, és nincs kedvem kézzel törölni minden egyes becsukáskor. A Secure DNS is a Comodo termékei mellett szólnak, az meg, hogy nem megy a Safe Money, vagy IceDragon esetében az URL Advisor, nem sok vizet zavar. A Web Protection és az Anti-Banner anélkül fut, hogy beépülőkkel kellene megtámogatni és számomra ez a lényeg.
-
W666W
tag
válasz
Szellem. #14727 üzenetére
Forticlient 5.0 free
pár kép müködés közbenLiLxWaYnEx fórumtárstól kapott vírusmintákat kiegészítettem a saját vírusmintáimmal így lett 389 Vírusmintám azt kitömörítettem egy mappába és a mappán végeztem jobb klikkes víruskeresést a Forticlienttel ennek eredménye
AQVC 2012 September Real World protcetion test iagaz itt még a forticlient Lite 4.3.5 verzió van
Nos hirtelen kb ennyi a progiról ..Talán még annyit hogy aki rendelkezik FortiGate cuccal az teljes integritást élvez ezzel a progival
-
zolee0307
őstag
válasz
Szellem. #14677 üzenetére
Szia! Én még a Roboscant használom, eddig nem volt vele problémám, a frissítése is jobb lett, már naponta többször is frissül, és mostanában nincs lemaradva egyik motor sem. Eddig nem talált nekem semmit, mbam is fenn van azt is le szoktam futtatni időnként, de még az mbam sem talált semmit eddig. A tűzfalával is megvagyok elégedve. A teljes scant is megcsinálja egy óra alatt, úgy hogy tele van a vinyó, viszont zavar, amikor pl. DVD-t ellenőriz, akkor nagyon kell neki a hely a vinyón, ami viszont most nem sok van és így belassul. Összességében én megvagyok elégedve vele.
-
ƵøŁĭ
veterán
válasz
Szellem. #14458 üzenetére
1. Képen a Kingsoft által kihagyott elemek ,futtatása után keletkezett fertőzés mennyiség MBAM szerint.
2.Képen Pedig az MSE.blattida: Két termék adatbázis alapú keresés során kialakult % érték.
riki: Pack tartalma tegnap volt 1 napos,azóta frissítést kapott minden termék.Adott esetben az a legfőbb kérdés az adott minta mennyire fertőzi szét a a gépet.Igen MBAM találatai láthatók,minden ismeretlen fájl futtatva volt így ami minta futtatva lett szépen szétfertőzött mindent. -
L7wy
őstag
válasz
Szellem. #14439 üzenetére
Az adatbázis erősségének tesztelésére nem való, ez igaz. Viszont 0. napi védelem tesztelésre szerintem elmegy. Tegye az antivírus sandboxba, vagy védjen a HIPS , viselkedéselemző, cloud, vagy valamilyen reputation alapján, de legyen képes megállítani azt, ami nem biztonságos fájl, vagy legalább értesítést adjon, hogy valami valamit akar ezzel meg ezzel csinálni, engedélyezed-e.
-
motacilo
aktív tag
válasz
Szellem. #14207 üzenetére
Na végre!!!
Már korábban is kifejtettem a fórumon, hogy a finn AV/IS nagyon kiforott, megbízható termék: kis erőforrásigénnyel, nem túlkomplikált kezelőfelülettel, jó megelőzési és eltávolítási képességgel. (nem csak beszélek, több mint fél évig béta tesztelőként, aktívan nyúztam több gépen, még a 2012-est). Nyilván ez sem tökéletes, de nagyon jó termék (tűzfal ide v. oda).
Egyébként nem egy IS van a piacon, aminek a tűzfala szerintem egyáltalán nem ér többet, mint a win7 sajátja és legalább kompatibilitási gondok nincsenek. -
Gyurvagyi
tag
-
lck
senior tag
válasz
Szellem. #13744 üzenetére
Boot utáni első programindulás késleltetésre gondolsz ?
Én arra gondolok pl.: hogy rákattintasz egy Total Commander ikonra, és egyből odavágja, vagy kb. fél-egy másodpercet gondolkodik.
Mert ha már maga a program fut, közben természetesen nagyon kevés védelem lassít.
Persze SSD-nél - gondolom ezek tényleg elhanyagolható dolgok. -
válasz
Szellem. #13642 üzenetére
Épp írni akartam, hogy nálad szerintem a Win 8 miatt rakoncátlankodott a KIS 2013. Win 7-en meglepően jól megy, persze érdemes várni 1 hónapot a merész kijelentésekkel, lehet majd problémázik pár hét múlva amikor felduzzad a log és egyéb fájlok miatt a mérete de az eddigi 3 nap alatt tényleg jó.
Mindenesetre telepítés előtt Active DiskImage-el csináltam egy mentést így gond nélkül meg tudok tőle válni ha probléma lesz.
-
-
-
válasz
Szellem. #13466 üzenetére
Nekem a KIS csak a Skype-pal sz*rakodik, de már jelentettem a német nyelvű Kaspersky fórumban... Nem csak nekem van vele gondom, úgyhogy hátha az "a" patch-csel javul a helyzet. Bár lehet, hogy egy újabb Skype-verzió mindent megold, mert van aki 4.2-es Skype-ra állt vissza és ott nem jön a hiba... A böngészés gyors, ritkák a beakadások, és a programindulások is gyorsabbak, mint a tavalyi verziónál.
Na de nem ragozom, mert ismét rámfogod, hogy rajongó vagyok...
-
szaki26a
aktív tag
válasz
Szellem. #13398 üzenetére
Az átlag a win 7 64 bit. 55% al az xp 13% . (steam adatok)
Egy átlagos háztartásban ma 3-5 gép is lehet. Nem véletlen olyan népszerűek ezek a csomagok. A MSE és Forefront kb.85-90% körüli eredményeket produkál virusbulletin szerint,
ami alapján mondtam a különbséget. NAV Kav bitdefender 96%, több motoros trustport gdata és társai 98 jobb napokon 99%.
Na most jön a lényeg. Ezek a rendszerek, illetve a minden féle plusz védelmi réteg vodoo próbálja leplezni, hogy a 90 es évek óta valódi forradalmi fejlesztés nem történt. A meglévő technologiákat össze csomagolták a 2000 res években. Elnevezték Security Suitnak. De a 90 es évek technologiái élnek bennük tovább. Egyre újabb és újabb motorok érkeztek a suitokba. Av mellett ma már elvárás a spyware védelem, adwearek, hips, tűzfal, hurisztika, sandbox stb. Szerintem mindenki fel tudná sorolni ugyan ezeket még régen külön termékben más fejlesztő csapatoktól. Ha nem segítek.: sunbelt counter spy, lavasoft ad-aware, NIDS pl. Snort, Hips tripwire vagy ossec, hogy csak a nagyobakat ismeretebbeket említsem. Ezeket szépen felvásárolták, és ment az új motor a meglévő 4-5 mellé. Most egy átlagos suite 4-5 különálló, külön fejlesztett és karbantartott motort tartalmaz. Nem tudom kinek ismerős az, amikor a legújabb telepítésnél több száz megányi definiciós fájlt is lehúznak. Illetve, mikor a egyébként gépet nem túl lassító védelmi program megálljt parancsol, mikor egy nagyobb adtbázist, esetleg motort sikerül neki lefrissíteni.
A motorkról pedig, hogy mire is képesek igazából? Mindegyik av motor külön kis futtatókörnyezet saját nyelvvel és jó sok paraméterezhető egyéb funkcióval. Egy virusdefiniciós file ma már nem hasheket vagy más felismerendő kódrészleteket tartalmaz. Az adott vírust felismerő külön scripteket, vagy a motor saját nyelvén megírt programokat. Ezek karbantartása, és folyamatos patchelése ezeket a motorokat olyan bonyulultá tette, hogy mindegyikkel külön csapat foglalkozik. Egymást a motorok gyakran csak a kész termékben látják. Mert mindegyiket külön szálon kell fejleszteni. A régit kidobni és újra kezdeni roppant drága és veszélyes mulatság lenne. Se a stuxnet, se a későbbi híres média által felkapott malwarek nem voltak veszélyben, míg egy rendszergazda fel nem fedezte őket. A minták nem voltak meg az antivirus cégeknek. Honan is lett volna? Hiszen azokból már nem több tíz vagy százezer keringett a neten. A Stuxnet, de a Flame és a Duqu is megmutatta, hogy a célzott támadásik ellen az av cégek semmiféle védelmet nem nyújtanak. Régi vessző paripám a polimorf motorok költözése. Több olyan virus motor vásárolható a neten, ami képes elárasztani egy helyett, egyénileg legyártott közös mintának felismerhetetlen változattal, ami nem visszafejthető. A polimorf motor egyszerűen már nem benne van, hogy tanulmányozhassák. Egy szerverről szórja a polymorfizált verziókat a weboldalra, minden klikkelésre másikat beszúrva. Természetesen minden ilyen oldal garantálja, hogy a támadást a 0 dik napon a nagyobb gyártók megoldásai nem észlelik. Ugyanis ezekre letesztelik. -
Mosanke
senior tag
válasz
Szellem. #13388 üzenetére
Hoppá ez szerintem mellé ment.
Ide kellett volna.
Ami viszont nagyon fontos ilyenkor, és rendre el szokták felejteni, ezért többnyire mit sem ér az egész irtási folyamat.
Ha ki lett kapcsolva a Rendszer-visszaállítás, akkor utána egy Újraindítás kell, mert csak így lépnek életbe az OP. rendszerben a változtatások! -
válasz
Szellem. #13374 üzenetére
Én már jóideje hangoztatom, hogy bőven elegendő védelem lehet az MSE is, persze úgy, hogy az op. rendszer különböző biztonsági funkciói is be vannak kapcsolva. Ha valaki nem bízik teljesen benne akkor mehet mellé malwarebytes vagy ilyesmi. Azt pedig felesleges nézni, hogy az MSE hol áll a tesztekben a többi vírusirtóhoz képest mert úgyis a felhasználón múlik szinte minden. Most ha egy hanyag buta felhasználót ültetek a gép elé akkor tök mindegy, hogy az av-comparatives-en 90 vagy 99% a detektálási aránya. Autosandbox, HIPS? Az első dolga, hogy kikapcsolja ha nem tud miatta valamit elindítani és elhiheted, hogy rá fog jönni, hogy hogyan kapcsolja ki. Jobb esetben csak azt a komponenst rosszabb esetben az egész Internet Security nevezetű hóbelebancot lekapcsolja. Jobb esetben visszakapcsolja egy idő után, rossz esetben nem...
-
-
blattida
nagyúr
válasz
Szellem. #13369 üzenetére
Szerintem náluk ez a normális, bármilyen szomorú, mert kreatívak és szorgosak, de a poroszos fegyelem hiányzik belőlük, ezért aztán sokat tud a programjuk és nagyon innovatív, cserébe viszont hemzseg a programozási hibáktól.
Amit Te is írtál korábban, összetett, bonyolult csomag a kaspersky-é, ezért aztán eleve több hiba van, lesz benne az átlagnál, ettől persze még dolgozhatnának egy kicsit hatékonyabban a hibajavításokon, de hát oroszok, Ők ilyenek.
Majd ha Jenő helyett lesz egy Karl vagy Hans az élükön, akkor megváltoznak kicsit...vagy akkor sem, illetve ha nagyon rájuk kényszeríti a piac.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● TILOS a warez!
● Vírusos, vagy egyéb kártevőt tartalmazó linkek a topikban való elhelyezésére vonatkozó szabály:
Tilos a topikban bármilyen vírusos vagy lehetséges vírusos kártevő link elhelyezése.
Az ilyen linkek megosztása csak privátban, PH tagok számára osztható meg.
Ellenkező esetben a hozzászólás törölve lesz.
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen
- AKCIÓ! ASRock H310CM i3 9100F 8GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB AeroCool Strike-X 500W
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- ismét elérhető 3db - Sennheiser MOMENTUM 4 fejhallgatók
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest