Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz rosszkutya #163 üzenetére

    Kicsit döcögős a kapcsolatunk kezdete, de remélem, hogy annál gyümölcsözőbb lesz a folytatása. Miután a rendszer által felajánlott 354 db(!) frissítéssel eljátszott olyan jó 4 órát a gép, majd kaptam egy olyan üzenetet, hogy váratlan hibába ütközött a folyamat, és kiderült, hogy semmit sem telepített fel a frissítésekből, akkor úgy éreztem, hogy ez a kapcsolat már a kezdetektől halálra volt ítélve, és majd ha több időm, és türelmem lesz, talán újra nekifutok, de most inkább elbúcsúzunk egymástól, és felteszek egy Mint Xfce-t. De ő valahogy mégiscsak maradni akart, és a Live-USB bebootolása helyett újra ő köszönt rám, úgyhogy adtam még egy esélyt a kapcsolatunknak, és újra nekifutottam a hibakeresésnek, majd rájöttem, hogy a fentebb vázolt problémám oka sokkal prózaibb, mint azt gondoltam volna. Ugyanis a GRUB működésével nem volt semmi gond, csak a megjelenítési beállításaival, azaz csak a felbontást kellett átállítanom, az alapértelmezett 'auto"-ról 800x600-ra, és most tökéletesen muzsikál.

    Szóval mindenkitől elnézést kérek, hogy feleslegsen duzzasztóttam a topikot az indokolatlan soraimmal!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák