Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz tlac #34952 üzenetére

    Could not launch application: Exception: Couldn't posix_spawn: error 8

    Hátha ezzel működne a visszaállítás (LeetDown)!
    Ugye eleve ez volt a célom a hackintoshal, hogy aláírtatlan iOS verziót tegyek vissza a telefonra.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • mtomi95

    senior tag

    válasz tlac #34952 üzenetére

    Megcsináltam végül...
    A hiba az volt, hogy én rontottam el a telepítőt amit csináltam!
    Mikor csináltam a HDD-ből egy APFS partíciót akkor közölte velem a telepítő, hogy erre nem lehet telepíteni a rendszert... Ezért megcsináltam Mac OS Extended-re, de ezután a telepítés folytatás gomb ki volt szürkülve.
    Van egy bug a High Sierra telepítőben, konkrétan nyelv váltás után, már kattintható lett volna, de ezt ugye nem tudtam és megint visszamentem és szerintem rage formáztam amit csak értem... :DDD
    Utána reboot, bootolt indult is, csak a continue gomb nem működött soha többé. Nem ki volt szürkülve, hanem egyszerűen nem működött. Nem is lehetett az install High Sierra-ra nyomni a pendriveon.

    Szóval buktam. Annyira biztos voltam magamban az elején, hogy szív fájdalom nélkül nyomtam format-ot a Mojavémre, csak hát arra nem voltam felkészülve, hogy így lőttek az egésznek, mert nincs másik MacOS, sem telepito itthon és a PC-n volt a virtuális gép is, amit meg ugye a Mojave után töröltem.

    Laptopon nem akartam virtuális gépezni, azt újra feltelepíteni.
    Kutakodnam egy kicsit és vannak ám “okos” megoldások, előretelepített telepítők.
    Egy török oldalt találtam ahol az összes MacOS készen, Windows alól egyszerűen egy RAW fájlt és hozzá a programot is ami kiírja a pendrivera.
    Nagyon modern. Ígérnek azok mindent egy-egy MacOS letöltés alatt.
    Mint például eleve támogatott konfig fájlok, minden PC-re.

    Szóval letöltöttem egy ilyet és tényleg bootolt is egyből és sok konfig faljt lehetet kiválasztani a Clover Bootloaderből.
    Igen ám, de én végig próbáltam az összeset és mind úgy fagyott meg telepítés előtt, hogy még a képernyőn loggolt adatok is összefolytak, nehogy már tudd mi a hiba... :DDD

    Végül két pendrive-al telepítettem a hackintost!
    Amit csináltam az ugye azt bootoltam az uefiből és rajta keresztül indítottam el ezt a mókolt szart.
    Így sikeresen települt, mentesen az összes baromságtől amit ezek rátettek... :DDD

    Pedig, hogy hirdetik mennyire kompatibilis mindennel... Tele volt konfig faljálal és egyikkel sem működött... :D
    A Bootargs sor olyan hosszú volt, hogy a jobbra nyílal jó fél perc volt mire a végre értem... :DDD és még így sem volt jó! :D

    Na ez egy fura nap volt...

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák