Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Lathronos #57568 üzenetére

    Régen minden jobb volt.

    Sajna ebben igazad van szinte minden területen, talán kivéve a Ryzen árakat! ;] Most kéne venned, ha már a stratégia 2-es lépése is beindult. Persze, utólag könnyű eltalálni a lottószámokat is.

    Ez a 30%-os csökkenés belengetése is olyan volt, mint az egész hadművelet, tiszta politikusi metodikát alkalmaznak ezek a procis cégek is már.

    Korrekt mérést egy bivaly procinál hallottam már, ott 1,7% volt a teljesítmény csökkenés, ekkora különbséget meg nem lehet észrevenni mezei használat mellett. Ahogy mondod, még a nem mai csirke AMD APU-t se érdekli a dolog. Persze amire én használom, arra még igen sokáig jó lesz ;) Amikor a remastered fut rajta SSD-ről 16GB memóval, gyakorlatilag el is megy a konfig alvóba. :D

    Amúgy megnéztem két telepítési kísérlet között ezt a nullás procihasználatot és a Cinnamon is nullát mutatott, csak éppen abban a helyzetben lehetetlen volt screenshotolni.

    A kollégánál az az órajel beakadás több, mint érdekes, bár ha más gond nincs, akkor nem érdemes nézegetni, legfeljebb bosszantó.

    (#57569) Aweriot

    Már Munchen is elesett. A vikingekre lennék kíváncsi, hány helyen használnak WinDead OS-t. ;)

    (#57572) Frawly

    Meggyőztél, amúgy sem biztos, hogy az volt ott a gond, de ez a mikrokód egy olyan madárfajta, amit soha senki nem rak fel, legalábbis eddig így volt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák