Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Igazából engem baromira idegesít ez a lebutított ubuntu, amit az xbmc mellé csomagoltak.

    A cucc telepítésekor jó pár opciót felajánl, win mellé dualboot, meglévő linux mellé telepíteni.

    Az lenne a kérdésem, hogy ha telepítek egy rendes teljes értékű ubuntut, és utána kiválasztom ezt a linux mellé xbmc opciót a telepítő lemezről, akkor az vajon ugyanúgy fog működni, mint amikor az xbmcbuntut telepítettem először?

    Tehát, hogy bekapcsoláskor csak az xbmc töltődik be, és semmi más, onnan pedig ki tudok lépni és utána be tud tölteni az ubuntu?

    Most egyébként egy egyszerű művelettel kerülöm meg az adódott problémát (nem bírtam várni :D): telepítek egy win7et, úgyis át akartam particionálni a fő merevlemez maradékát, utána pedig megy vissza az xbmcbuntu.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák