- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Küszöbön a One UI 8 béta program
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Akkus tok lehet a megoldás az extra vékony készülékek számára
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Vivo V50 5G - új is, nem is
- Oppo Find X5 Pro - megtalálták
- Nothing Phone (1) - nem semmi (2)
-
Mobilarena
A ledek energiahatékonyságuk és a tömeggyártás miatti egyre alacsonyabb árukkal mind népszerűbb fényforrások. A legelterjedtebb foglalatok (pl E14, E27) mellett a sokat használt foglalatokon (pl GU 10, GU 4, MR 16) át ma már a ritkán használt, speciális foglalatok (pl R7s) számára is van ledes alternatíva. A ledes fényforrások a fogyasztók megszokásainak megfelelően formájukat tekintve is igazodnak a korábbi technológiákon alapuló fényforrásokhoz, így találunk kompatibilis ledes alternatívákat pl halogén izzóink helyére is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
germinator66
aktív tag
Sziasztok!
Kicsit elveszettnek érzem magam a témában, ezért segítséget kérek. Munkapad megvilágítást szeretnék készíteni (főleg elektronikai szerelés), és ehhez kellene egy kb 120-140cm széles lámpatest. Viszonyítási alapnak kaptam egy noname 6500K/54W, 2db 2835/90db/m szalaggal szerelt lámpatestet. Ennek a fényerejét megfelelőnek találom, de számomra elég hideg fényt ad, ezért szeretnék kicsit melegebbet, 4000-5000K körülit ("természetes fehér").
Az eddigi kutatásaim alapján valami 120 db/m, 2835-ös csík lenne jó, akár több sorban, dimmelhetően (nyers szalagnál gondolom mindegy).A gondom, hogy rengeteg üzlet/webshop van, és ráadásul a kínálat mindenhol eltérő. Tudtok ajánlani olyan boltot (Budapest/webshop), ahol nagy a kínálat, és jó minőséget árulnak?
Mennyire jó egyébként ötvözni a különböző "színeket"? Láttam olyan gyári szalagot is, amiben párban van 2700K+6500K LED. "Természetesebb" fényt ad, mint egy eredendően 4000-5000K körüli?
Új hozzászólás Aktív témák
HÁZIREND, kérem megszívlelni.
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- sziku69: Szólánc.
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Suzuki topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- PlayStation 5
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Villanyszerelés
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- Huawei Nova Y90 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest