- iPhone topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Poco F7
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Android szakmai topik
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
-
garga pista
őstag
(rögzített hozzászólás)
Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
Nem meglepő módon a legvalószínűbb a driver. Valamelyest befolyásolja a PVR2 verziója is, de nem annyira. Sokkal erősebb hatással van rá az energiagazdálkodás, nálam CnQ-val mindig sűrűbben előfordult.
Meg fogsz lepődni, de más gyártók programjaival még ennél is több probléma van. Az EVR-rel pedig gyakorlatilag minden gyártó késett. Szinte mind csak a W7 (vagy legalábbis az RC) megjelenésekor implementálta, vagy még később. Van nem egy program, ami EVR és DXVA támogatás mellett is >20% CPU-t eszik DVB-T alatt ha HD csatornát nézel (mert ugye a DXVA csak névlegesen működik).
Nyomást gyakorolhatna. De ettől még a CX2388x széria PCI-os tagjai nem fognak változni, mint a linkelt TVCards-os topicban is van, hw szinten nem támogatja a 64 bites DMA-t (egyébként ezen chipek dokumentációja 2005 óta nem változott). Emiatt driver szinten sem lehet mit kezdeni vele. A következő követelés mi lesz? Írjon x64 drivert a Leadtek vagy a Conexant BT878A-hoz (most írjam le megint mióta nem változott ezen chipekkel semmi)? Tudomásul kell venni, hogy egyes eszközök támogatása idővel megszűnik. A számítástechnika nem állóvíz, pillanatok alatt elavulhat bármi. Pláne ha hw szinten nem felel meg egyes újonnan felmerülő követelményeknek.
"Az nem ok, hogy 2GB memóriánál több van a gépemben, ez csupán a tünet kiváltásához feltétel." Ki állította az ellenkezőjét?
A MS-nak nem érdeke, hogy orrba szájba visszadobáljon drivereket. Egyrészt ez neki bevételkiesés (A WHQL aláírásért bizony pénzt is kérnek), másrészt így is sír a szája sok jóképességűnek, hogy kevés a driver W7 alá (ami egyébként nem igaz). Adtak Ők már aláírást szinte teljesen működésképtelen driverekhez is.
Egyébként ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem kell trükközni és egyszerű, akkor miért nem írsz drivert Te magad? Követelőzni a legegyszerűbb. Ebben a témában eddig mindenkitől csak ezt láttam, konstruktív hozzáállást senkitől.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPad topik
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Samsung Galaxy Tab S11 és Tab S11 Ultra: minden, amit tudni érdemes
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Path of Exile 2
- World of Tanks - MMO
- Elemlámpa, zseblámpa
- iPhone topik
- Nők, nőügyek (18+)
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3503
- Apple iPhone SE 16GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! MSI Z87-G43 GAMING Z87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3536,100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest