Hirdetés
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Betokozódik az iPhone fejlesztése
Új hozzászólás Aktív témák
-
junkpod
nagyúr
válasz
loki7903
#3434
üzenetére
1. A Kodi médiatár találati képessége a használt scraper es annak beallitasaitol függ. Én az Universal movie scrapert használom.
2. A filmek azonosításához fontos az egységes mappa szerkezet és a pontos fajlnev: "film címe évszám.mkv"
Ha ezt rendbe tetted, akkor futtasd le ujra majd a néhány hiányos/téves bejegyzést a kodi-n belül is javithatod. -
Beni2360
félisten
válasz
loki7903
#3436
üzenetére
Azt nem tudom, hogy nálad az lehet-e a baj mivel én még nem használtam "mysql " és nem is ismerem.
PL-ul sorozatnál semmiképen nem talált meg egy sorozatot és nagy nehezen rájöttem, hogy a másodlagos keresést is Hu-ra tettem pedig azt En-n kell hagyni és azonnal megtalálta a sorozatot.
Filmeknél nincs ilyen másodlagos opció.
Milyen linket keresel a programnál? -
Beni2360
félisten
válasz
loki7903
#3434
üzenetére
KODI setting
Nem talált sorozatok-filmek.
Illetve van e olyan külső program ami be tud lépni a KODI db - be és ott lehet az adatokat rendezni. - ezt nem tudom és nem is nagyon értem. -
Beni2360
félisten
válasz
loki7903
#3432
üzenetére
Csak egy picit vissza olvasva megtalálod.
Mit értesz karban tartás alatt. Frissítésre és törlésre is van külön adon. -
blakey
titán
válasz
loki7903
#3428
üzenetére
Ha sikerült beállítani akkor elég ha egyik kliens szkenneli az adatokat, a többi automatikusan frissül, szerintem jobb ha mindegyik kliens esetében engedélyezed a szkennelést és mentést, mert akkor nem függ egyik a másiktól. A db a szerveren 1 lesz viszont mindegyik Kodi letölti saját magának is, tehát az eszközökön is meglesz a db.
-
blakey
titán
válasz
loki7903
#3424
üzenetére
Ahhoz, hogy központi adatbázisod legyen mindenképp működnie kell valamilyen gépnek, esetetben a NAS-nak, innentől kezdve mindegy, hogy SQL adatbázist használsz vagy Plex/Emby-t, persze amennyiben a NAS-on futtatható. Nem kell egyéb gépet használni.
A MySQL odafigyelést igényel és engedélyezni kell az írást is, FTP esetében a routeren portot kell nyitni amin kommunikál kifelé is. -
blakey
titán
válasz
loki7903
#3420
üzenetére
A NAS-nak megfelelően kell beállítani a MySQL-t, létre kell hozni egy kodi felhasználót, sok típushoz van youtube videó is, keress rá. MySQL helyett használható a Plex is mint adatbázis, Kodira telepíteni kell pl. PlexKodiConnect-et és mindig naprakész lesz minden Kodid, 1 éve MySQL helyett az utóbbit használom de az Emby is hasonló.
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- LED világítás a lakásban
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Elite: Dangerous
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- További aktív témák...
- Önerő nélkül is elvihető! Részletfizetés. 27 % Áfás számlával Dell Alienware QD-OLED gamer monitor
- 0% THM 4 havi részlet beszámítás! 5060Ti/5070/5070Ti/5080/5090 videokártyák készletről KAMATMENTESEN
- HP Z-Book G3 ! Csere-Beszámítás! I7 6820HQ / Nvidia Quadro M1000M 2GB / 16Gb DDR4 ! Új Akksi!
- Motorola Edge 40 / 8/256 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen 5 PRO I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


