Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    lassan halad ez a 17 minta tesztelése, csak most kezdtem bele ezért, a montblanc explorer-t mult hét pénteken fujtam magamra, 2 spricc a nyakamra. El is indultam melóba, felvettem a kabátot, és valamennyit fel is szivott a kabát. De olyan szinten, hogy ma (Kedd) is még erezni lehetett a kabáton, 4 nap után! de olyan szinten, hogy fél órát volt rajtam a kabát, levettem a kabátot és a kabátrol át került a nyakamra, de olyan szinten (szóismétlés) , hogy megvakartam a nyakam, azóta 2x kezet mostam, és még igy is érezni a kezemen is. Bár ilyen szempontból tartós, de lehet az orrom szokott hozzá, de 2-3 óra után magamon már kevésbé éreztem. Mondhatni nagyon tartós ez az explorer, de nagy illatfelhőre senki ne számitson. Finom édes, nem zavaróan, de egy picivel lehetne karakteresebb markánsabb.

    Nem tudom itt a topikon belül mennyire tudtam újat mondani az explorerről, de gondolom ez már nem mai darab, ki lett beszélve bőven, de ha nem, és valakinek jól jött ez a kis "beszámoló, tapasztalat" annak csak örülök.

Új hozzászólás Aktív témák