- Apple iPhone 17 - alap
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Sebtapasz: telepíthető az iOS 26.0.1
- Magisk
- iPhone topik
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Megérkeztek a Xiaomi 15T sorozatának telefonjai Magyarországra
- Fotók, videók mobillal
- Rekordérdeklődés a Xiaomi hátsó kijelzője iránt
- Nem fogy az S25 Edge, mégis lesz S26+?
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
válasz
fen-e-vad #369 üzenetére
Tűzfalban IP-letiltását próbáltad már? Egyáltalán van tűzfal? ÉS még az internet beállítások -> Biztonság fül alatt is le lehet tiltani elvileg adott IP-címet, tehát ilyen gondot átmenetileg kiszűrhetsz vele.
Csökkentett módban csak a minimális rendszerprogik futhatnak, de ellenőrizni tudod a Nézet->Oszlopok kiválasztása alatt beállítod a proc.használat+memória használat megjelenítését a feladatkezelőben, és megnézed melyik folyamat foglal procit ill memóriát már indulás után is. Olyan nincs hogy mindig más processz foglal procit, és mindig 100%-ig, és leállítani sem lehet, mert akkor viszont a Win-el van vmi gebasz. Szerintem. -
BlacKSouL
addikt
válasz
fen-e-vad #365 üzenetére
Az nem kémprogi, hanem valszeg hibás JAVA-plugin. Ugyanis elvileg a különböző frisítéseknél előfordulhatnak hibák, és olyankor bugos lehet a plugin. a jpicpl32.cpl pedig a jpicpl.cpl korábbi verziója, de mindkettő elvileg a JAVA control panel pluginje kéne hogy legyen. Itt van erről egy cikkféleség : [link] TEhát szerintem takarítsd le a JAVA-t a gépedről, és rakd fel frissen-fitten a legújabbakat. Vagy először simán próbálj meg frissíteni JAVA-t a console-ból hogy tud-e(Vezérlőpult->JAVA(TM Control Panel))
Amúgy meg javaslom mindenkinek, hogy pánikba esés helyett próbáljon meg guglizni kicsit, rengeteg infó van az ilyen dolgokról, ha valamit nem tudok, beírom gugliba, és az úgyis megmondja a tutit. Például ! : [link] és rögtön ott : [link]
[Szerkesztve] -
Speed®
titán
válasz
fen-e-vad #365 üzenetére
Szerintem meg kapd ki a vinyót a gépből,csapd be valamelyik haverod gépébe és az ő oprendszere alól nyírd ki a dögöt..ez beválik általában,ilyenkor nem ugat a windows ha rendszerfileokban is turkál az írtó progi.
Mondjuk ha ilyen szinten fertőzött a téma,lehet érdemes lenne leradírozni róla mindent és friss Winfos,az tuti KO mindennemű gedvás féregnek.
Szerintem.. -
Dredd bíró
tag
válasz
fen-e-vad #360 üzenetére
fen-e-vad inkább kérdezd a szakértőket.
Én n em az vagyok. Bár mostanába én is felméztem pár xxx oldalra de a védelmi eszközeim szerint (nod32 . agnitum, spyware terminator, AD-aware) nem történt semmi (tiszta a gép). [ szakik ha a felsorolt védelmi rendszer azt mondja hogy tiszta a gép bízhatok bennük?] Én ezért kérdeztem a kedves szakértő urakat hogy valóban igaz e hogyha az ember ésszel csinálja akkor nem jön be semmi.
ui: sztem próbáld ki a noddal. Nekem is volt mikor lefertőzték az avastot.
[Szerkesztve] -
ttomi
tag
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS routerek
- Vicces képek
- Apple iPhone 17 - alap
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Xbox Series X|S
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Melyik tápegységet vegyem?
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Intel Core i7-5xxx "Haswell-E/EP" és i7-6xxx "Broadwell-E/EP" (LGA2011-v3)
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Lenovo T14 Thinkpad Gen3 WUXGA IPS i5-1245U vPro 10mag 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Asus TUF Gaming A15 FA507 - 15,6"FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 512GB SSD - RTX 4050 -2+ év gar
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 docking station (DisplayLink)
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest